gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

an an arıların bal yapış görüntüleri

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

an an arıların bal yapış görüntüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayki & Yas - Anla Artık

Hayki & Yas - Anla Artık

Nakarat Onun dünyası kapkaranlık Kalbindeki acıysa yalnızlık Sorun şu ki se tava aydınlık İçindeki bi yabancı anla artık (Yas verse) Bugün ışığı göremedi gözlerim Kör mü sence hislerim Ezberimde dizili kinlerim Şimdi söyle pes etmesi gereken ben değil miyim? Ama bi umut Ama bi unut o günleri Aç yeni defteri, sil eski kederi Sev yeni birini,kaç buralardan Gece olacaksa güneşte doğacak...
  2. "Anla artık anla!!

"Anla artık anla!!

Çağır beni çağırda büyüsün içimde biriktirdiğim bütün yalnızlıklarım! Adım adım büyür yalnızlık yürüdükçe devasallaşır kimsesizlik! Dur!Ne olur Sende gitme! Yalnızlığın üzerime yüklediği bu sessizlik artık beni boğuyor. Buradayım baksana karanlığın tam ortasında. N'olur artık gitme. Sana çok ihtiyacım var. Kurtulmak istiyorum ama koşamıyorum.Çaresizlik öyle bir bulaşmışki bu...
  3. Ana ve Ara Renkler

Ana ve Ara Renkler

ana ve ara renkler, nelerdir, hangileri, nasıl oluşur, hangi renk hangi renkler karışır hakkında genel bilgiler burda renk karışımlarını ve karımla ortaya çıkan renkleri çok seviyorum ben işte ana ve ara renkler ve karışımında ortaya çıkan renkler Renk çemberi dikkatlice incelendiği zaman, üç ana (esas) renk olduğu görülür. Bunlar SARI, KIRMIZI ve MAVİ renklerdir. Bu ana renklerin...

Sayfayı Paylaş