gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Anadolu Elişi Oya ve Takı Sanatı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oya takılar anadolu oya modelleri
    [​IMG]Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 697x485[​IMG]

[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 718x527[​IMG]

[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 704x481[​IMG]

[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 732x1006[​IMG]

[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 772x685[​IMG]

[​IMG]Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 684x961[​IMG]

Anadolu Elişi Oya ve Takı Sanatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Urart Anadolu Uygarlıkları takı koleksiyonu

Urart Anadolu Uygarlıkları takı koleksiyonu

urart takı urart anadolu uygarlıkları haritası anadolu uygarlıklarının haritası takıları Mücevher ve obje tasarımında 30 yılını geride bırakan Urart, modern ve özgün bir çizgide başladığı tasarımlarına, ilerleyen zamn içinde Anadolu Uygarlıklarının ve Yakın Ön Asya kültürlerinin çok özel eserlerini birebir uygulama ve yorum katmıştır. Türk sanatına yeni bir yorum getiren Urart’ın yeni...
  2. Fen, Sosyal Bilimler, Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri Mülakat Sonuçları

Fen, Sosyal Bilimler, Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri Mülakat Sonuçları

istanbul anadolu yakası spor liseleri anadolu yakası spor liseleri isimleri istanbul avrupa avrupa 04.08.2008 ile 14.08.2008 tarihleri arasında yapılan Fen ve Sosyal Bilimler, Anadolu Güzel Sanatlar, Spor Liseleri Mülakat ve Uygulama Sınavı Sonucu Buradan: Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü
  3. kasnakta pullu oda takımı

kasnakta pullu oda takımı

kasnakta oda takımı yapılışı kasnakla yapılan oda takımları kasnakta dantel yatak odası takımı yatak odası yapılışı 3ay önce başladım bazıları denemelerim ama onlarda güzel oldu evimde kullanıyorum. hediyelik yapıp götürdüm şimdi sipariş üzerine yapıp satmaya karar verdim bi kaç model daha yapıcam papatyalı felan değişik renklerde almak isteyen olursa tam oda takımı 12 parça peçete,bir adet...
  4. siyahın ve gümüşün asaleti boncuk işi oda takımı yapabilirim

siyahın ve gümüşün asaleti boncuk işi oda takımı yapabilirim

boncuklu oda takımı boncukla yapılan oda takımları boncuk işi takımı boncuk işi takımları boncuklu

Sayfayı Paylaş