gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anadolu liselerinin durumu ne olacak kapatılacak mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Her sene değişen eğitim sistemi kafamızı allak bullak etti. :S Şimdi de Anadolu liseleri kapatılacak deniyor. Bu ne kadar doğru gerçekten anadolu liseleri kapatılacak mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eğitimdeki kalitenin herkese eşit olarak dağıtılmasını amaçlayan yeni düzenlemeler her alanda hız kesmeden devam ediyor.

En çok çalışma yürütülen alanlardan bir tanesi de liseler arası kalite farkını ortadan kaldırmaya yönelik. Geçtiğimiz gün açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Anadolu, fen, meslek ve normal liseler arasındaki kalite farkının ortadan kaldırılacağını açıkladı.

Bunun için ilk adım olarak Anadolu öğretmen liselerinin kapatılacağını ve sınava girilmesine gerek kalmayacağını söyleyen Dinçer,Fen liselerinin nüfusu 500 bin olan yerlerde olacağını ve bazı Anadolu liselerinde hazırlık sınıflarının kaldırılacağını söyledi...

anadolu liselerinin durumu ne olacak kapatılacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anadolu Liselerinde Kullanılan İngilizce Kitapları

Anadolu Liselerinde Kullanılan İngilizce Kitapları

Genelde bütün Anadolu ve Anadolu Öğretmen Liselerinde devletin verdiği kitap değil ayrı bir yabancı kitap kullanılır daha iyi bir eğitim için. Bu okullarda görev yapan öğretmenler, hangi MEB kitabına göre plan yapıyor lakin hangi kitabı kullanıyorsunuz? Öğrenciler ve veliler de bilgilerini paylaşsın mümkünse... Sevgiler...
  2. MEB Anadolu Öğretmen Liseleri Yönetmeliği

MEB Anadolu Öğretmen Liseleri Yönetmeliği

pansiyonlu anadolu liseleri listesi pansiyonlu anadolu liseleri liseler öğretmen öğretmen Millî Eğitim Bakanlığı Anadolu Öğretmen Liseleri Yönetmeliği Yayın : Resmi Gazete Yayım Tarihi ve Sayısı : 6/9/1998 - 23455 Numarası : BİRİNCİ BÖLÜM Genel Hükümler Amaç Madde 1- Bu Yönetmeliğin amacı, Anadolu öğretmen liselerinin kuruluş ve işleyişine ait esasları düzenlemektir. Kapsam Madde 2-...
  3. Türkiye'deki Anadolu Öğretmen Liseleri

Türkiye'deki Anadolu Öğretmen Liseleri

türkiyedeki anadolu öğretmen liseleri ankara şereflikoçhisar anadolu öğretmen lisesi şereflikoçhisar lisesi türkiyedeki liseleri türkiye deki ADANA - CEYHAN - Ceyhan Anadolu Öğretmen Lisesi AFYONKARAHİSAR - DİNAR - Dinar Anadolu Öğretmen Lisesi AFYONKARAHİSAR - EMİRDAĞ - Emirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi AFYONKARAHİSAR - MERKEZ - Afyonkarahisar Anadolu Öğretmen Lisesi AĞRI - MERKEZ - Ağrı...
  4. 2012 Eş Durumu Atamaları Ne zaman Olacak

2012 Eş Durumu Atamaları Ne zaman Olacak

eş durumu atamaları ne zaman eş durumu atamaları 2012 atama takvimi 2012 eş durumu atamaları takvimi yer değiştirme ve tayinlerinin tam olarak ne zaman yapılacağını sizlerde merak ediyorsunuzdur. Baya çetrefilli bir iş olduğunu söylemekte fayda var. Önümüzdeki günlerde Eş durumundan dolayı atama ve yer değiştirme klavuzu, Milli Eğitim bakanlığı tarafından açıklanacak meleklerim. O zaman bu...
  5. 2012 anadolu liseleri puanları

2012 anadolu liseleri puanları

anadolu liseleri puanlarının tavan ve taban şeklinde yazılmış listesi varmı anadolu liseleri kaç puanla öğrenci alıyor acaba.

Sayfayı Paylaş