gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Anadolu Sağlık Merkezi - Hekimlere Sor Uygulaması

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

Anadolu Sağlık Merkezi'nin Facebook sayfasında gördüğüm çok yararlı bir uygulama. Herhangi bir sağlık sorununuza karşı ya da merak ettiğiniz konular hakkında sorduğunuz sorulara doktorlar gayet hızlı bir şekilde cevap veriyor. Böyle bir uygulamayı Facebook'ta gördüğüm için gerçekten çok sevindim. Bence çok yararlı Denemek isteyenler için : Anadolu Sağlık Merkezi | Facebook

Anadolu Sağlık Merkezi - Hekimlere Sor Uygulaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorum; Sağlık Raporu....

Sorum; Sağlık Raporu....

Slm kızlar .Geçenlerde sağlık raporu aldım.tam 9 gün.Müdürümde sağolsun kuruma bildirmemiş.yani kafadan izin kullandım.Ama daha sonra bu sağlık raporu aldığım için galiba adıma belli bi miktar para yatıyormuş.ben bu konuda hiçbişi bilmiyorum.Olay nasıl işliyor?Hastaneden bi şekilde senin hbrin olur dediler.Hiçbiyerden hbr gelmedi.nette de çok araştırmadım acıkcası.olay o şekilde kaldı.Zaten...
  2. Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi

Madem hastaneler diye bir bölüm var ben de yazayım dedim:) yardımcı olması açısından:) Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine geçen ay eşimle Anadolu Sağlık Merkezi'ne gittik. Eşim ameliyat olacaktı. Hastaneye ilk girdiğimde fark ettiğim şey hastane kokusu olmamasıydı. Yani hepimiz biliyoruz hastanelerin nasıl koktuğunu ki ben nefret ederim. Oldukça modern bir hastane ve çalışanları...
  3. Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi Nerede

Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi Nerede

Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi Nerede acaba? arkadaşlar Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi adresi ya da iletişim bilgileri lazım bana
  4. Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Bu bölümden soracağınız soruları Doktor Enis ÇABUK sizler için cevaplayacak meleklerim. Lütfen sorularımızı mümkün mertebe anlaşılır bir şekilde yazınız. Doktorumuz hale hazırda çalıştığından dolayı bağzı sorulara cevap verme süresi uzayabilir. Bu durumda sizlerden anlayış bekliyoruz. İster sitemizde üye olun isterseniz dışarıdan misafir, yinede bu bölüme doktorumuza sorularınızı...
  5. Sağlık Bakanlığı Hamilelik Sms Uygulaması

Sağlık Bakanlığı Hamilelik Sms Uygulaması

sağlık bakanlığı hamilelik mesajı, sağlık bakanlığı yeni hamilelik sms uygulaması Sağlık bakanlığı yine çok eleştirilecek bir uygulamaya imza atmış; Buna göre artık hastanelerde yaptırılan gebelik testi sonuçları eğer pozitif ise baba ve eşlere özel sms ile bilgilendirme yapılıyor. Birçok kişi tarafından dillendirilen ve şu sıralar çokca eleştirilen bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz...

Sayfayı Paylaş