gebe
  1. lazyasli

lazyasli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anadolu Sağlık Merkezi

Konu, 'Türkiye Hastaneleri' kısmında lazyasli tarafından paylaşıldı.

Madem hastaneler diye bir bölüm var ben de yazayım dedim:) yardımcı olması açısından:) Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine geçen ay eşimle Anadolu Sağlık Merkezi'ne gittik. Eşim ameliyat olacaktı.

Hastaneye ilk girdiğimde fark ettiğim şey hastane kokusu olmamasıydı. Yani hepimiz biliyoruz hastanelerin nasıl koktuğunu ki ben nefret ederim.

Oldukça modern bir hastane ve çalışanları da oldukça saygılı.

Doktorlar,hemşireler çok ilgili inanın yani açıkçası çok özel hastane gezdim ama bu kadar ilgilenen olmamıştı açıkçası hoşuma gitti.
    Hijyen açısından da oldukça başarılılar yani tertemizdi ya her yer yani her yeri gezdim koridor tuvalet hepsinden benden tam not aldı :)
    Odalarda çok ferah, temiz ve kişiye özel kart grişli her önüne gelen giremiyor.

Bütün bunlar etkili oldu yani seçimimizde.Biraz titiziz bu konuda ve sonunda aradığımız gibi bir hastane de doktor da bulduk. Ameliyatta çok iyi geçti.

ilgilenirseniz siz de bir bakın bu Facebook sayfası.gayet yararlı bilgiler de paylaşıyorlar sayfada.
    Anadolu Sağlık Merkezi | Facebook

Anadolu Sağlık Merkezi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anadolu Sağlık Merkezi - Hekimlere Sor Uygulaması

Anadolu Sağlık Merkezi - Hekimlere Sor Uygulaması

Anadolu Sağlık Merkezi'nin Facebook sayfasında gördüğüm çok yararlı bir uygulama. Herhangi bir sağlık sorununuza karşı ya da merak ettiğiniz konular hakkında sorduğunuz sorulara doktorlar gayet hızlı bir şekilde cevap veriyor. Böyle bir uygulamayı Facebook'ta gördüğüm için gerçekten çok sevindim. Bence çok yararlı Denemek isteyenler için : Anadolu Sağlık Merkezi | Facebook
  2. Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi hastane randevu iptal Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi irtibat bilgileri Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi online randevu almak Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi randevu alma Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi randevu iptal etme Ankara Başak Kadın Sağlığı Merkezi telefon numarası Ankara Başak Kadın...
  3. Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi hastane randevu iptal Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi irtibat bilgileri Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi online randevu almak Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi randevu alma Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi randevu iptal etme Ankara İsveç Ayak Sağlığı Merkezi telefon numarası Ankara İsveç Ayak Sağlığı...
  4. Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi Nerede

Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi Nerede

Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi Nerede acaba? arkadaşlar Kavacık Hayat Sağlığı Merkezi adresi ya da iletişim bilgileri lazım bana
  5. Feminart Kadın Sağlığı Merkezi Nerededir lütfen cevap

Feminart Kadın Sağlığı Merkezi Nerededir lütfen cevap

Feminart Kadın Sağlığı Merkezi Nerededir adresini nerede olduğunu bilen var mı varsa lütfen bu sayfadan bana yazsın. Şimdiden çok tşkler.

Sayfayı Paylaş