gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Anadolu yakası doktor tavsiyesi

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Gebelikte doktor kontrolleri Gebelikte doktor seçimi
    Merhaba arkadaşlar;
    Hamilelik sürecinde doktor seçimi çok önemli

sizin gidip memnun kaldığınız doktor bilgilerinide paylaşalım

ben kozyatagı central hospıtal hastanesinde doktor başak sel ile doğumumu gerçekleştirdim ve okadar çok memnun kaldımkı
    onun sabrı güleryüzü ve en öenmlisi sakinliği bana çok iyi geldi
    Sezeryan da ise oldukça başarılı 3.gün evimi silip süpürmüştüm düşünün artık :)

Anadolu yakası doktor tavsiyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Hasta Ettin (Doktor Tavsiyesi)

Petek Dinçöz - Hasta Ettin (Doktor Tavsiyesi)

Sana verdiğim tavizlerin Yarısını kendime verseydim Hiç bir derdim kalmazdı benim Senin kadar kendimi sevseydim Süpürge ettim saçlarımı Kabullendim suçlarını Yerine ben içtim, sakinleştim İçmediğin ilaçlarını Hasta ettin sen beni hasta Hasta olan sendin aslında Yeni reçeteme seni yazmadı doktor Kullanma diyor onu bir daha asla
  2. Anadolu yakasındaki düğün salonları

Anadolu yakasındaki düğün salonları

Arkadaşlarım İstanbul anadolu yakasında oturuyorum ve yakında düğünüm var acaba istanbul anadolu yakasındaki düğün salonlarının isimlerini yada telefonlarını vermeniz mümkün mü ? Teşekkürler
  3. Anadolu yakası melekleri burdamısınız?

Anadolu yakası melekleri burdamısınız?

Ben istanbul anadaolu yakasında yaşıyorum anadolu yakasındaki meleklerimizi bekliyorum
  4. Doktor Tavsiyesi

Doktor Tavsiyesi

Merhabalar arkadaşlar Antalya da kadın doğum için Kevser Ceylan hanıma giden veya bilgisi olan var mı? İsmini sürekli duyuyorum ve benimde bir doktorda karar vermem gerekiyor çünkü ailemizin neşesi yolda :).... Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çok mutlu olurum .
  5. Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar...

Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar...

Kamu hastanesi veya özel farketmez infertilite tedavisinde memnun oldugunuz,tavsiye edeceginiz isimlere ihtiyacim var hanımlar.

Sayfayı Paylaş