gebe
  1. betül 81

betül 81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum.

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında betül 81 tarafından paylaşıldı.

fatih kuaför ümraniye ümraniye fatih kuaför ümraniyedeki kuaförler iletişim ehli Ümraniye'de oturuyorum her saçımı boyattığımda mahvettiler saçımı artık benimde gideceğim iyi bir kuaför olsun istiyorum saçım deneme tahtası gibi bir türlü istediğim rengi tutturamıyolar ama boyatmakta istiyorum yine ama nereye gidicem yardım edin kızlar eşimden boya parasını kopardım ama kuaför yok bulamıyorum aslında erkek kuaförler daha iyi bu konuda ama kapalı olunca gidemiyoruz,kapalıyız diyede pek önemsemiyorlar zaten.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım senin için biraz araştırma yaptım... bir hüseyini birde fatih kuaförü çok övüyorlar bilmiyorum hiç gittin mi
    hüseyinin adresi teli:

Atatürk Mah.Alemdağ Cad.
    Karanfil Sok. Ümraniye İş Merkezi
    Kat.1 Darie: 3
    Ümraniye / İSTANBUL

birde belediyenin orda exe varmışş bilmiyorum bunlar ümraniyenin en iyileriymiş...

3. betül 81

betül 81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bilgin için Fatih kuaförü duydum sanırım erkek ilgileniyo ama kapalı olduğum için tereddütteydim,Exe yi bi araştırayım bakalım.Yakında evlilik yıldönümümüz varda değişiklik yapmak istiyorum eşime adamın karşısına korkunç bir vaziyette çıkmıyım sonra

4. sevda büyük

sevda büyük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba betül gezinirken tesadüfen yazını gördüm.Bu konuda sana yardım edebilirim.seninle aynı sorunları yaşamışız hemen hemen benimde saçımı mahvettiler kullanamaz hale getirdiler.Sonra arkadaşımın ablası NİSAN KUAFÖR diye bi kuaföre gidiyormuş.Sıkıntımı arkadaşım anlatınca bana orayı tavsiye ettiler.Büyük bir tereddütle gittim başta. Çünkü artık hiçbir kuaföre güvenim yoktu.Arkadaşım ikna etti beni ve şuan iyiki tavsiyesine uymuşum diyorum.Bende tesettürlüyüm ve sıkıntı olacak şeyleri hemen hemen sende bilirsin.Nisan kuaföre ilk gittiğimde çok güzel karşılandım müşteri memnuniyeti onlarda öncelikli bir konu çok ilgilendiler benimle ve benim nisan kuaföre bakış açımı pozitif hale getirdiler.Çok güçlü ve tecrübeli bir kadrosu var profesyönellik ön sırada.İki şubeleri var ve bize ait tesettür bölümleri var ayrıca işinde usta olan bayan elemanlar ilgilendi benimle.Onlara ne istediğimi açıkca belirttim ve tam anlamıyla derdimi anladılar ve şuan saçımdan da kuaförümden de çok memnunum.NİSAN KUAFÖR sanada tavsiyemdir.web adresini verim ben sana ordan bilgilerine ulaşırsın ve sana garanti veriyorum beni dinle pişman olmayacaksın.Web adresi www.nisankuafor.com .MUTLAKA GİTMELİSİN....

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevda büyük kesin reklam

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar karanfil sokak no 12 de melis kuaför deneyebilirsiniz sadece bayanlar çalışıyor kız çok kaliteli iş yapıyor tavsiye ederim herkese.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar benim tavsiyem en iyi personele sahip ve bu işi çok iyi bilen kuaför seyfi sağlam kuaför ağaoğlu my city sosyal tesis içerisinde fiyat olarakta çok iyi kalite arayan buraya gidebilir...tel 0216 313 98 97 ümraniye çakmak

8. aysem2

aysem2 Forum Okuru

özellikle kapalı bayanlar için benim önerim AS Kuaför ve güzellik salonu. zaten oradaki arkadaşta kapalı ve sadece bayanlar çalışıyor. kendisi aynı zamanda güzellik uzmanı ve işinin ehli.

9. sevdaaaaaaa

sevdaaaaaaa Forum Okuru

Ozellikle nisan kuaförde Tesettür bolumunde ılgılenen esın hanım dıye bır bayan var gercekten işin ehli dıyebılırım sıze

Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. önerilerinizi bekliyorum...

önerilerinizi bekliyorum...

sinbo saç maşası kullananlar sevgili melekler ben şimdi kendime bi saç maşası almak istiyorum fakat hangi markanın ürününü alsam diye düşünüyorum eğer aranızda saç maşası kullananlar varsa ve memnunlarsa ürünlerinden önerebilir mi acaba?bir de benim saçlarım çok ince telli ama saç tellerim çok sık,dalgalı bukle mi yoksa daha ince bukleler mi tercih edeyim yardımcı olursanız sevinirim:)
  2. Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Sevgili melekler yeni yarışmalar açmak için sizden fikir bekliyoruz...Aklınıza gelen yarışma önerilerini bizimle paylaşın birlikte değerlendirip yeni yarışmalar açalım... M.M. Yönetimi
  3. Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Bayanlar 1997 tarihinde kulağıma 3 delik açtırmıştım.1 tanesi kıkırdak ta olduğundan canım bayağı yandı dayanamadım ordaki küpeyi çıkardım ve bu zamana kadar da ellemedim zaten kapanmıştır diyede düşündüm.Dün azcık vazelinle orayı ovdum ve küpeyi takmaya çalıştım ve küpe girdi.Yalnız küpeyi çıkardıktan sora tekrar takınca bayağı bir zorlanıyor acıyor.Bu deliğin kapanmaması için neyapmalıyım...
  4. yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

Merhaab.Bu gece arkadaşlarda buluşacağız.Yani eşli bir ev partisi veriyoruz.Eh ona göre kıyafet falan aldım da nasıl bir makyaj yapacağıma karar veremedim.Ne çok şatafatlı olmalı ne de çok sade?Yılbaşı makyajımı nasıl yapmalıyım sizce ?
  5. Pazar Günü Anadolu Yakasında Metrobüs Çalışmayacak!

Pazar Günü Anadolu Yakasında Metrobüs Çalışmayacak!

metrobüs seferleri, metrobüs anadolu yakası, 17 kasım pazar metrobüs İstanbul'da yaşayan meleklerimize önemli bir hatırlatmamız olacak. Yarın gerçekleşecek olan maraton koşusu sebebiyle Boğaziçi köprüsü trafiğe kapalı olacak ve dolayısıyla Anadolu yakası metrobüs seferleri yapılamayacak. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle; Metrobüs, Vodafone...

Sayfayı Paylaş