gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Anadolu'ya bir ateş düştü.

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

emrah kayadelen Tunceli'de şehit düşen vatan evladının yedisi de yüreğimize ateş düşürdü. Bir de jandarma er Emrah Kayadelen'in Anadolu Ateşi grubunda dans ettiğini öğrenince söylenecek tüm sözleri tükettik. Geriye yalnız bu başlık kaldı: ANADOLU ATEŞİ!
    Emrah Kayadelen 21 yaşında, bilgisayar teknisyeniydi. Aynı zamanda Anadolu'nun o muazzam enerjisini ve kültürünü dünyaya tanıtan Anadolu Ateşi dans grubunun bir üyesiydi.

Kayadelen'in babasına son sözleri “'Dağdaki karlar eridi, köpekler ortaya çıktı' oldu.

Tunceli'nin Pülümür ilçesindeki Kocatepe Jandarma Karakolu'na düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Er Emrah Kayadelen'in babası Murat Kayadelen, “Yetkililer terörün kökünü kurutamıyorsa, bıraksınlar biz kendimiz kurutalım” dedi.

Murat Kayadelen, oğlunun Anadolu Ateşi grubunda dansçılık yaptığını, ayrıca bilgisayar teknisyeni olduğunu bildirdi. [​IMG]

Kartal Esentepe Mahallesinde oturan Murat Kayadelen'in 3 çocuğundan ortancası olduğu bildirilen şehit er Emrah Kayadelen'in, terhisine 162 gün kaldığını belirten baba Kayadelen, “oğlunun şehit olduğu haberini internetten öğrendiğini, ancak inanamadığını” söyledi.

Kayadelen, oğlunu ulaşmak için telefonla aradığını, ancak ulaşamadığını anlatarak, daha sonra askeri yetkililerin durumu bildirdiğini ifade etti.

Murat Kayadelen, “Benim ciğerim yanıyor ama vatan sağ olsun. İnşallah başkalarının ocakları da yanmaz. Yetkililer, terörün kökünü kurutamıyorsa, biz kendimiz kurutalım” dedi.

Oğluyla saldırıdan 2 gün önce telefonla görüştüklerini dile getiren Kayadelen, “Oğlumun bize son sözleri 'Dağdaki karlar eridi, köpekler ortaya çıktı' oldu” diye konuştu.

İstanbul'a getirilecek şehit Emrah Kayadelen'in cenazesi, bugün Selimiye Camisi'nde öğleyin düzenlenecek törenin ardından, Edirnekapı Şehitliği'nde toprağa verilecek.

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHDAN RAHMET GERİDE KALAN AİLELERİNEDE BÜYÜK SABIRLAR DİLİYORUM

BU DÖKÜLEN KANLARI HESABI SORULANA DEK KAHROLSUN VATANA MİLLETE ULUSA UZANAN ELLER

Anadolu'ya bir ateş düştü. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir düşünün

bir düşünün

Türkiye'de kaç okul var? 67 bin... Kaç hastane var? 1220... Kaç sağlık ocağı var: 6 bin 300... Peki kaç cami var? 85 bin... Her 60 bin kişiye 1 hastane düşerken, 350 kişiye 1 cami düşüyor. Peki kaç kilise var? 270... Kaç cemevi var? 100. * * * Türkiye'de kaç doktor var? 77 bin... Peki kaç din görevlisi var? 90 bin... Türkiye'de her 900 kişiye bir doktor düşerken, her 780 kişiye bir din...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Ateşe Düşmüşüm

Cengiz Kurtoğlu - Ateşe Düşmüşüm

Her gece aşkını yanıma aldım geceden sabaha onunla vardım benden başkasını sevmez sanırdım duydum da bir anda yıkılıverdim kırlarda el ele gezdiğimiz gün çiçekten çiçeğe koştuğumuz gün onunla son defa çoştuğumuz gün bırakıp gitti de yıkılıverdim gözlerimi yumdum görmeyeyim diye gidişi aklımda kalmasın diye elimi uzattım o tutsun diye tutmadı bir anda yıkılıverdim kırlarda el ele gezdiğimiz...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş

Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş

Senin alev gözlerin Eritse şu ruhumu Buz olur kesilirim Yanarken içim Sesin bir uçurum Çağırırsa beni Kuş olur uçarım Yanarken içim Sevdan bir ateş oldu bende Gönlüm bir deli coştu sende Saçların rüzgarından Savururken gönlümü Sürgün olur göçerim Bu diyarlardan Kime dokunur ellerim Kimi görür gözlerim Ölüm çıkar karşıma Yine sen derim Sevdan bir ateş oldu bende Gönlüm bir deli coştu sende
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

sevdan bir ateş akor F#m Bm E A Senin alev gözlerin eritse su ruhumu F#m(D) Bm E A Buz olur kesilirim, yanarken içim (2) F#m Bm E A Sesin bir uçurum, çagirirsa beni F#m(D) Bm E A Kus olur uçarim, yanarken içim (2) ( D Bm E A ( Sevdan bir ates oldu bende A ( F#m Bm E A ( Gönlüm bir...
  5. Sevdan bir ateş

Sevdan bir ateş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş