Anadolu'ya bir ateş düştü.

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Anadolu'ya bir ateş düştü.
emrah kayadelen
Tunceli'de şehit düşen vatan evladının yedisi de yüreğimize ateş düşürdü. Bir de jandarma er Emrah Kayadelen'in Anadolu Ateşi grubunda dans ettiğini öğrenince söylenecek tüm sözleri tükettik. Geriye yalnız bu başlık kaldı: ANADOLU ATEŞİ!

3494985.gif

Emrah Kayadelen 21 yaşında, bilgisayar teknisyeniydi. Aynı zamanda Anadolu'nun o muazzam enerjisini ve kültürünü dünyaya tanıtan Anadolu Ateşi dans grubunun bir üyesiydi.

Kayadelen'in babasına son sözleri “'Dağdaki karlar eridi, köpekler ortaya çıktı' oldu.

Tunceli'nin Pülümür ilçesindeki Kocatepe Jandarma Karakolu'na düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Er Emrah Kayadelen'in babası Murat Kayadelen, “Yetkililer terörün kökünü kurutamıyorsa, bıraksınlar biz kendimiz kurutalım” dedi.

Murat Kayadelen, oğlunun Anadolu Ateşi grubunda dansçılık yaptığını, ayrıca bilgisayar teknisyeni olduğunu bildirdi.
3494987.gif

Kartal Esentepe Mahallesinde oturan Murat Kayadelen'in 3 çocuğundan ortancası olduğu bildirilen şehit er Emrah Kayadelen'in, terhisine 162 gün kaldığını belirten baba Kayadelen, “oğlunun şehit olduğu haberini internetten öğrendiğini, ancak inanamadığını” söyledi.

Kayadelen, oğlunu ulaşmak için telefonla aradığını, ancak ulaşamadığını anlatarak, daha sonra askeri yetkililerin durumu bildirdiğini ifade etti.

Murat Kayadelen, “Benim ciğerim yanıyor ama vatan sağ olsun. İnşallah başkalarının ocakları da yanmaz. Yetkililer, terörün kökünü kurutamıyorsa, biz kendimiz kurutalım” dedi.

Oğluyla saldırıdan 2 gün önce telefonla görüştüklerini dile getiren Kayadelen, “Oğlumun bize son sözleri 'Dağdaki karlar eridi, köpekler ortaya çıktı' oldu” diye konuştu.

İstanbul'a getirilecek şehit Emrah Kayadelen'in cenazesi, bugün Selimiye Camisi'nde öğleyin düzenlenecek törenin ardından, Edirnekapı Şehitliği'nde toprağa verilecek.

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHDAN RAHMET GERİDE KALAN AİLELERİNEDE BÜYÜK SABIRLAR DİLİYORUM

BU DÖKÜLEN KANLARI HESABI SORULANA DEK KAHROLSUN VATANA MİLLETE ULUSA UZANAN ELLER

Geri