gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Anahtarlığınız Denize Düşerse Ne Yaparsınız?

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]İşte bu soruya verilecek en iyi yanıt Key Buoy! [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Vapurda, teknede yada deniz seyehatiniz sırasında denize düşürdüğünüz anahtarınızı bu anahtarlık sayesinde elinizle koymuş gibi bulacaksınız. [/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Anahtarlık, içerisinde gizli olan, 47 santim uzunluğunda, şişen, parlak turuncu renkli, bir tüp sayesinde suya düştüğünde su yüzeyinde kalmayı becerebiliyor. Tüp şişerek açılıyor ve 30 saniye içinde su yüzeyine çıkıyor. Tüp 120 gram ağırlığı kaldırabiliyor bu sebeple sadece anahtarlarınızı değil yükte hafif parada ağır eşyalarınızıda güvenceye alabiliyor. Fiyatı: 6,99$[/FONT]

2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ugrasmazdim dùstùyse dùstù derdim her zaman yedek vardir bende

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ne bir anahtarım var nede anahtarlığım ama güzel düşünmüşlerde aklıma birşey takıldı
    düşünsene vapurdasın anahtarı düşürdün; vapurcu amca hele bi iki dakka duruver anahtarımı alcam bi sopa uzatcam ucu kancalı denize belkı anahtarımı alabılrım mı dıcek adam.. nasıl uzanıp alcakkı ..

Anahtarlığınız Denize Düşerse Ne Yaparsınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşen ne yapmalı? Sual: Bilip bilmeden çok söz söylüyor, doğru yanlış çok iş yapıyoruz Farkında olmadan küfre düşmüşsek ne yapmamız lazımdır? CEVAP İslam âlimleri buyuruyor ki: Her Müslümanın Allahü teâlânın emirlerine uyması, yasak ettiği şeylerden kaçması gerekir İbadetleri yapmaya, haramlardan sakınmaya önem vermeyenin imanı gider, kâfir olur Kâfir olarak ölen kimse, ahirette sonsuz...
  2. meLekLer de aşka düşer

meLekLer de aşka düşer

Melekler De Aşka Düşer Biliyorum aslında sen hiç bir zaman gelmedin bana Duymuyorsun Gitme diyorum sana gitme Çığlıklarım boğuluyor gecenin karanlığında Gece korkunç gece sessiz gece yalnız Sesim kısılıyor Gidişin bitişi olacak yüreğimdeki heyecanın Gidişin sönüşü olacak gözlerimdeki ateşin Beni yüreğimdeki sevgiyi Gözlerimdeki bitmek bilmeyen umudu unuttun Ama ne...
  3. Kan şekeri neden düşer?

Kan şekeri neden düşer?

Kan şekeri düşüklüğü, diğer adı Hipoglisemi olan hastalık, kandaki glukoz düzeyinin 50mg/dl'nin altına düşmesi ile hipoglisemi belirtileri ortaya çıkmasına neden olur. Vücudumuzda midenin arka kısmında pankreas adında bir bez bulunur. Bu bez kan şekerini düzenleyen hormonlar salgılar. Bu hormonların biri insülindir. 1920'lerde insülin bulunana kadar, çeşitli diyet önerileri ile kan şekerinin...

Sayfayı Paylaş