gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anarşistlerle savaşmak

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada anarsistlerle savastigini gören kimse, dinine veya anne babasina yardim eder ve hanimini kiskanir.Bir kimse rüyada anarsistlerden oldugunu görse, o kimsenin mürted olmasindan veya dinine muhalefet etmesinden yahut itaat edilmesi gereken kimseye itaat etmemesinden ya da namazi terketmesinden korkulur.

Anarşistlerle savaşmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. denizde savaşmak

denizde savaşmak

Rüyada denizde savasmak fakirlige, korkakliga, tehlikeli islerde bulunmaya, iki düsman arasinda kalmaya, tazminat altinda bulunmaya veya denizden rizik talep etmeye isarettir.
  2. Anarşist

Anarşist

Anarşist -------------------------------------------------------------------------------- Düzen tanımaz, yıkıcı, isyancı, bozguncu.
  3. Yangınların Ortasında Akrep Onuruyla Savaşmak

Yangınların Ortasında Akrep Onuruyla Savaşmak

Yangınların Ortasında Akrep Onuruyla Savaşmak Kaç puslu gündür kaç soluksuz gecedir bir yandan çılgın yağmurların kıyısındayım, bir yandan körüklerin önünde korlanıp sıçrayan ateşler içinde.. Söylesene daha kaç şafak gecelerim böyle yanıp tutuşacak... Ne çok düşledim oysa; sinenin sıcağına sarınıp tatlı bir yorgunlukla beklemeyi şafağın sökmesini.. Karanlığı tualinde eriten Masalgözlerinin...
  4. Savaşmak İstemiyorum

Savaşmak İstemiyorum

askerlik, asker hikayeleri, kin, özlem, savaş aradığınız herşey burda. Evet ,insanın hayatında bazı anlar oluyo ki öyle bitsin artık dediği işte o anlardan biri. Seferden istafede edip her savaş sonrası yıkanıp kendimi onlarca cariyenin arasına atıyorum. Bir tafatan davul, darbuka, diyer taraftan ud, ney, zurna sesleri. Şarabın yapımında gerekli olan bir üzüm tanesiyim sanki....

Sayfayı Paylaş