gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir. Sözcük anlamını istemiyorum cüle kurarsanız iyi olur.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bizden bu deyimle ilgili bir cümle kurmamızı istemişsiniz. Ancak öncelikle forumumuzda bulunan BU DEYİMİN AÇIKLAMASI konumuzu incelemenizi de tavsiye ederiz.

''Borcunu ödeyene kadar adamın anası ağladı''

anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anasından Emdiği Süt Burnundan (Fitil Fitil) Gelmek Deyiminin Anlamı

Anasından Emdiği Süt Burnundan (Fitil Fitil) Gelmek Deyiminin Anlamı

Anasından emdiği süt burnundan gelmek deyimi hatta sonunatda şöyle eklerler. Onun anasından emdiği sütü fitil fitil burnundan getireceğim diye. Çoğu zaman duyuyorum bunun anlamı nedir.
  2. ''Anasını ağlatmak'' deyiminin açıklaması

''Anasını ağlatmak'' deyiminin açıklaması

anasını ağlatmak anasını ağlatmak deyimi anlamı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız pek çok deyim vardır melekler :) Öyle ki bazen bu deyimleri kullandığımızın bile farkına varamayabiliriz. İşte sık sık kullandığımız deyimlerden biri olan anasını ağlatmak deyimi açıklaması ile ilgili bilgileri veriyoruz sizlere melekler :) Anasını ağlatmak,...
  3. anasının kızı deyiminin anlam

anasının kızı deyiminin anlam

anasının kızı deyimi vardır bu ne demek anlamı nedir teşekkürler. Kısa olursa sevinirim.
  4. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş