gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anasının kızı deyiminin anlam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

anasının kızı deyimi vardır bu ne demek anlamı nedir teşekkürler. Kısa olursa sevinirim.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Anasının kızı ne demek, Anasının kızı anlamı nedir,
    Anasının kızı deyimi

Anasının kızı:anasının kuzusu anasının nazlı büyütülmüş kızı sıkıntıya, güçlüklere gelemeyen annesinin eğitimi ile yetişenler için kullanılır.Bbir kızın niteliklerini öğrenmek isteyenler, annesine benzeyeceğini düşünürlerse yanılmamış olurlar.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Anasına bak kızını al, kenarına bak bezini al :D:D

SadmiN bunu beğendi.
anasının kızı deyiminin anlam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir ?

anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir ?

anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir. Sözcük anlamını istemiyorum cüle kurarsanız iyi olur.
  2. Anasından Emdiği Süt Burnundan (Fitil Fitil) Gelmek Deyiminin Anlamı

Anasından Emdiği Süt Burnundan (Fitil Fitil) Gelmek Deyiminin Anlamı

Anasından emdiği süt burnundan gelmek deyimi hatta sonunatda şöyle eklerler. Onun anasından emdiği sütü fitil fitil burnundan getireceğim diye. Çoğu zaman duyuyorum bunun anlamı nedir.
  3. ''Anasını ağlatmak'' deyiminin açıklaması

''Anasını ağlatmak'' deyiminin açıklaması

anasını ağlatmak anasını ağlatmak deyimi anlamı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız pek çok deyim vardır melekler :) Öyle ki bazen bu deyimleri kullandığımızın bile farkına varamayabiliriz. İşte sık sık kullandığımız deyimlerden biri olan anasını ağlatmak deyimi açıklaması ile ilgili bilgileri veriyoruz sizlere melekler :) Anasını ağlatmak,...
  4. Ucuna Bak Bezini Al, Anasına Bak Kızını Al Atasözünün Anlamı

Ucuna Bak Bezini Al, Anasına Bak Kızını Al Atasözünün Anlamı

Ucuna Bak Bezini Al, Anasına Bak Kızını Al Atasözünün Anlamı nedir arkadaşlar bu sözü çok kullanıyorlar ama ne manaya geliyor biliyorlar mı :D
  5. Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S

Sayfayı Paylaş