gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

and olsun

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: and olsun
    emeğine sağlık

and olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "would Like" And " Want"

"would Like" And " Want"

would like ile ilgili cümleler would like to ile ilgili cümleler want to sorular örnekler WOULD LIKE" AND " WANT" “Would like” ve “want” aynı anlamda kullanılırlar fakat ikisi arasında kullanım sırasında çok belirgin fark vardır. Her ikisi de “istemek, rica etmek” anlamındadır fakat “would like” daha resmi durumlarda, “want” ise samimi durumlarda kullanılır. Mesela,...
  2. Love and death

Love and death

9.sınıf şu an dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bi kız oturuyo.yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiyimi bilmiyo.o benim en yakın arkadaşım beni sadece arkadaşı olarak görüyo.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum... 10.sınıf evdeyim.arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize geldi bana sıkı-sıkı sarılıp ağladı.şu an dizimde uyuyo...
  3. Hercules And Love Affair

Hercules And Love Affair

Andrew Butler’ın projesi “Hercules and Love Affair” müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Vokalde Antony, Kim Ann ve Nomi adlı birinden yetenekli sanatçıların bulunduğu proje New York çıkışlı bir dans albümü projesi. Acid- house, yer yer pop ritimleri, techno ve çoğunlukla klasik dans öğelerinin dikkat çektiği albümün ilk single’ı “Blind”.. Basında geniş yer alan grupla ilgili oldukça...

Sayfayı Paylaş