gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Andız Ağacı Kökü Suyunun Faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Andız Ağacı Kökü Suyu Yararları Andız Ağacı Kökü Suyunun Yararları Andız Ağacı Kökü Suyu Nelere İyi Gelir

Doğada bulunan şifalı bitkilerden andız ağacının kök suyu, faydaları ve kullanımı hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler :)

Andız kökü suyu, kalp rahatsızlıklarına neden olan damar tıkanıklıklarının giderilmesinde ve kolestrolün düşürülmesinde kullanılmaktadır. Karaciğer yetersizliği ile dalak rahatsızlıklarında çok faydalı olan andız kökü suyu, kadınların ay hali düzensizlikleri, migrenden kaynaklanan yarım baş ağrıları, romatizmal rahatsızlıklar, sırt ağrıları ve altını ıslatan çocuklar içinde denenmiş olarak kullanılmaktadır. Andız ağacı ve meyvelerinin taşıdığı şekerler ve vitaminler nedeniyle kuvvet verici ve cinsel gücü artırıcı olarak da kullanılmaktadır.

Andız Ağacı Kökü Suyunun Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suyun faydaları

suyun faydaları

soğuk suyun faydaları suyun vücudumuza faydaları vücuda soğuk vücuda soguk faydalari İşte 'su' hakkında bilinmesi gerekenler... Evde su kesilmesi temizlik yapamamak için en büyük sebeptir ve ev düzeni altüst olur tuvalet için sular biriktirilir, içme suyu ayrıca depolanır, yemek pişirmek için sular titizlikle seçilir ve tasarruf yapılır. Misafir gelmesi ise en büyük kabustur. Evde tüm düzenin...
  2. ağaçlar ve kökleri

ağaçlar ve kökleri

Belli bir yönden devamlı esen sert rüzgârlar, ağaçların dallarını yere doğru eğse de, yapılarının esnek oluşu sayesinde bu dallar yeniden eski hâlini alabilirler. Fakat, fazla ehemmiyetli görülmeyen bu hâdise yaşlı ağaçların köklerinin toprağa bağlantısının zayıflamasına yol açabilir. Köklerin gevşemesi, ağacın gıda sentezinin azaldığı durumlarda da görülebilir. Yaşlı ağaçlardan meydana gelen...
  3. Andız Ağacı

Andız Ağacı

andız ağacı meyvesi andız ağacı tesbih tesbih hakkında bilgi 1-ANDIZ AĞACININ BİYOLOJİSİ VE YETİŞME MUHİTİ Ardıç türleri ile karşılaştırılsa da kozalak yapısı bakımından birbirinden ayrılır. 25 metre boylanabilen andızlar bulunmaktadır. Tomurcuklar yumurta biçimindediryapraklar iğne biçimindediruçları batıcıdıryaprakların üst yüzeyinde stoma çizgisi vardırkoyu yeşil görünüm verirler. Sık...
  4. Andız otu kökü ASTIMA iyi geliyor

Andız otu kökü ASTIMA iyi geliyor

andız otu kökü andız otu kökü nasıl kullanılır andiz Astım hastaları için bitkisel bir öneri sunuyorum meleklerim.Sizde yada ailenizde astım hastası olan biri varsa mutlaka dikkatle okuyun.İnternetten öğrendiğim kadarıyla çok iyi geliyormuş ve hemen hemen hastların çoğunda iyileşme oluyormuş. Umarım işinize yarar.Geçmişler olsun.... Andız otu kökü astıma iyi geliyor Uzmanlar, andız otu...
  5. Andız Pekmezinin Faydaları

Andız Pekmezinin Faydaları

andız pekmezi, nedir, nasıl yapılır, faydaları, yararları nelerdir, hakkında detaylı bilgiler burada Andız Pekmezini daha önce hiç duydunuzmu melekler bilmiyorum ben ilk defa duydum ve şifa kaynağı olan andız pekmezinin yapılışını ve faydalarını sizinle paylaşmak istedim... Andız Pekmezi Andız otudan elde edilen pekmezin çok çeşitli insan sağlığına yararlı faydaları bulunur.Andız otunun...

Sayfayı Paylaş