gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Andız Pekmezi Nasıl Kullanılır ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Andız pekmezi faydaları Andız pekmezi nasıl kullanılır

Şifalı bitkiler içinde andız kozalağından yapılan andıç pekmezinin faydaları ile ilgili bilgiler sunuyoruz sizlere melekler :)

Andız Pekmezi, akdeniz bölgesinin yüksek rakımlı bölgelerinde yetişen, ardıç olarak da bilinen ağacın kozalaklarından el değmeden, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen şifalı bir pekmezdir.

Ardıç kozalağı, yüzde 40 civarında inulin, eterli uçucu yağ helenin, sabit yağ, triterpenler ve acı maddeler içerir. Sade olarak da yenilebildiği gibi tahinle karıştırılarak da yenilebilir.

Kullanıldığı Yerler

Andız Pekmezi, kandaki şeker miktarını ayarlar.Kansızlığa iyi gelir, kuvvet vericidir.Bronşit ve soğuk algınlığına karşı iyi gelir.Andız ağacı, şifalı bitkilerin çok yönlü etkilerine örnek gösterilebilecek bir bitkidir.

Andız Pekmezi Nasıl Kullanılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pekmez

Pekmez

Rüyada pekmez gören bir kimsenin durumu iyileşir. Rüyada pekmez görmek durumun iyileşeceğini belirtir. Pekmez yemek, bol miktarda para kazanacağınıza işaret eder. Hatırı sayılır para veya maldır. Küple pekmez, ucu bucağı olmayan servettir.Rüyada pekmez görmek, varlikla yorumlanir. Pekmez satin almak, evinizden uzaktan gelecek bir yakinizin misafir edilecegine isarettir. Birisine pekmez ikram...
  2. andız pekmezini duydunuz mu melekler?

andız pekmezini duydunuz mu melekler?

Andız pekmezi diye bir pekmez varmış nelere iyi gelir söyleyebilir misiniz bana? Her derde şifa diyorlar doğrumudur? Pahalı mıdır?
  3. Andız Pekmezinin Faydaları

Andız Pekmezinin Faydaları

andız pekmezi, nedir, nasıl yapılır, faydaları, yararları nelerdir, hakkında detaylı bilgiler burada Andız Pekmezini daha önce hiç duydunuzmu melekler bilmiyorum ben ilk defa duydum ve şifa kaynağı olan andız pekmezinin yapılışını ve faydalarını sizinle paylaşmak istedim... Andız Pekmezi Andız otudan elde edilen pekmezin çok çeşitli insan sağlığına yararlı faydaları bulunur.Andız otunun...
  4. Pekmez nasıl yapılır bilgi verirmisiniz

Pekmez nasıl yapılır bilgi verirmisiniz

Her sabah tahinle karşıtırıp yediğimiz caanım pekmez nasıl yapılır, ilk defa aklıma takıldı :D Oysa her sabah kaşık kaşık yiyorum :)
  5. Saç tebeşiri nasıl kullanılır ?

Saç tebeşiri nasıl kullanılır ?

saç tebeşiri nedir,saç tebeşiri nasıl kullanılır,saç tebeşir modelleri,2015 saç tebeşiri modelleri,en şık saç tebeşir modelleri Son yıllarda özellikle gençler arasında trend haline gelen saç tebeşiri kullanımı hakkında kısa bilgileri sizler için hazırladık , saç tebeşiri nasıl kullanılır , daha kalıcı bir renk için ne yapılmalıdır yazımızda bulabilirsiniz. Gençlerin her gün basit şekilde...

Sayfayı Paylaş