gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

andız pekmezini duydunuz mu melekler?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Andız pekmezi diye bir pekmez varmış nelere iyi gelir söyleyebilir misiniz bana? Her derde şifa diyorlar doğrumudur? Pahalı mıdır?

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
andız pekmezini duydunuz mu melekler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Andız Pekmezinin Faydaları

Andız Pekmezinin Faydaları

andız pekmezi, nedir, nasıl yapılır, faydaları, yararları nelerdir, hakkında detaylı bilgiler burada Andız Pekmezini daha önce hiç duydunuzmu melekler bilmiyorum ben ilk defa duydum ve şifa kaynağı olan andız pekmezinin yapılışını ve faydalarını sizinle paylaşmak istedim... Andız Pekmezi Andız otudan elde edilen pekmezin çok çeşitli insan sağlığına yararlı faydaları bulunur.Andız otunun...
  2. Meleklerimize dut pekmezinin faydaları

Meleklerimize dut pekmezinin faydaları

dut pekmezi dut pekmezinin faydaları dut pekmezinin yararları.Melekler dut pekmezinin insan sağlığına birçok faydaları vardır kansızlıktan bronşite mide rahatsızlıklarına ve daha bir çok şeye yararları vardır hadi gelin beraber bakalım başka ne gibi faydaları varmış. Pekmez, yüksek şeker içeriği nedeniyle iyi bir karbonhidrat ve enerji kaynağıdır. Ayrıca, mineralleri yoğun olarak...
  3. Andız Pekmezi Nasıl Kullanılır ?

Andız Pekmezi Nasıl Kullanılır ?

Andız pekmezi faydaları Andız pekmezi nasıl kullanılır Şifalı bitkiler içinde andız kozalağından yapılan andıç pekmezinin faydaları ile ilgili bilgiler sunuyoruz sizlere melekler :) Andız Pekmezi, akdeniz bölgesinin yüksek rakımlı bölgelerinde yetişen, ardıç olarak da bilinen ağacın kozalaklarından el değmeden, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen şifalı bir pekmezdir. Ardıç...
  4. Meleklerim Duydunuz mu Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırılmış...

Meleklerim Duydunuz mu Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırılmış...

Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırıldı Tuba Ünsal Hastalığı Nedir Tuba Ünsal tatile gittiği Londra da rahatsızlandı acilen hastaneye kaldırıldı..Hastalığı Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) olan ünlü oyuncu öldürmeyen ama süründüren bir hastalık olduğunu açıkladı.... Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırıldı Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, tatile gittiği Londra'da hastanelik oldu. Tatil için geçtiğimiz günlerde...
  5. Peter Pan Sendromunu Hiç Duydunuz mu Melekler ?

Peter Pan Sendromunu Hiç Duydunuz mu Melekler ?

peter pan sendromu peter pan sendromu nedir Ben bu rahatsızlığı biliyordum melekler, ancak adının peter pan sendromu olduğunu hiç duymamıştım. Bu yazımızda büyük oldukları halde kendilerini çocuk gibi hisseden ve öyle davranan bireylerde görülen bir davranış bozukluğu olan peter pan sendromu hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Peter Pan sendromu, olgun oldukları halde çocukmuş...

Sayfayı Paylaş