gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Andrej Pejic Fatih Dizisi İçin İstanbul'da!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih dizisi andrej pejic, fatih dizisi, fatih andrej pejic

Sevgili melekler, dünyaca ünlü androjen manken Andrej Pejic İstanbul'a geldi. Fatih dizisinde rol alacak olan Pejic, biyolojik olarak erkek olmasına rağmen ince ve zarif hatları sebebiyle hem erkek hem de kadın defilelerinde rol alan bir manken. Kanal D’de yayınlanacak "Fatih" dizisinde Dracula’nın kardeşi Radu rolünü canlandırmak için İstanbul’a gelen Pejic, Atatürk Havalimanı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı..

andrej-pejic.jpg

Andrej Pejic Fatih Dizisi İçin İstanbul'da! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'un Altınları Dİzisi

İstanbul'un Altınları Dİzisi

istanbulun altınları, dizisi, oyuncuları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. atv dizileri ile yeni karşımızda melekler; İstanbul'un Altınları. Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Salih Kalyon, Defne Yalnız, Gürgen Öz, Funda Eryiğit, Nadir Sarıbacak, Taner Ölmez, Pınar Göktaş ve Ani İpekkaya gibi değerli oyuncuları bir araya getiren yepyeni bir sitcom çok yakında ATV...
  2. "Fatih" Dizisi Kadrosu Genişliyor!

"Fatih" Dizisi Kadrosu Genişliyor!

fatih dizisi fatih dizisi kadrosu fatih dizisi oyuncuları Sevgili melekler, Fatih dizisi kadrosu hızla genişliyor. Ünlü isimleri izleyeceğimiz yeni sezon dizisi Fatih'te Birkan Sokullu ve Salih Bademci de rol alacaklar. Fatih Sultan Mehmed rolünü Mehmet Akif Alakurt'un ve Fatih’in eşleri rolünde Gamze Özçelik ve Seda Akman’ın, Fatih’in kızı rolünde Hande Soral’ın ve “Fatih’in Fedaisi”...
  3. Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

fatih dizisi fragman, fatih dizisi, fatih dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Fatih dizisi reyting sınırlarını zorlayacağa benziyor. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyiciyi çekeceğine inanılan Fatih dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman... [media]
  4. Fatih Dizisi Kim Kimdir?

Fatih Dizisi Kim Kimdir?

fatih dizisi, fatih dizi oyuncuları, fatih dizisi oyuncu kadrosu Sevgli melekler, aylardır yayına girmesi heyecanla ve merakla beklenen dizi Fatih nihayet bu akşam yayınlanacak ilk bölümüyle başlayacak. Türk televizyon tarihinin en yüksek bütçeli dizisi olarak lanse edilen “Fatih” dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Fatih Sultan Mehmet’in son 10 yılını anlatan dizinin yapımcılığını...
  5. Fatih Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

Fatih Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

fatih dizisi, fatih dizisi yayın saati, fatih dizisi hakkında Sevgili melekler, bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Harcanan büyük bütçeyle sesona iddialı bir giriş yapan ancak umduğu reytingleri bulamayan Fatih dizisi artık pes etti. Kanal D'de pazartesi akşamları yayınlanan"Fatih" dizisi bu hafta yayınlanacak olan bölümüyle final yapacak. Başrollerinde Mehmet Akif Alakurt,...

Sayfayı Paylaş