gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Android telefondan Auto Backup Resimleri Silme

Konu, 'Meleko Destek' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Benimde silemediğim bu Auto Backup Resimleri ni arkadaşın sayesinde sildim.Bu yöntemle kesinlikle resimler siliniyor..

2.jpg

Android isletim sistemi kullanan telefonlari kullananlar picasa, google plus gibi hesaplarini senkr yaparlar ise galeride istenmeyen auto backup isminde bazi resim veya dosyalar yer alabiliyor. Benimde bugun basima geldi bir turlu silemedim. Cozumu yabanci bir kaynaktan buldum. Ayarlar uygulama yoneticisinden hepsi menusunden galeriyi bulduktan sonra veriyi sil e tikliyorsunuz. Internet araciligiyla gelen dosyalarin silinmesini sagliyor. Fakat diger dosyalariniz herhangi bir zarar gormuyor. Tefondan ss aldim. Kalem ile isaretledim onlarida yukleyelim gorseller yardimci olabilir.

Uygulama yoneticisine giriyoruz.

Galeriyi bulup veriyi sil diyoruz.

NOT: Siliyorum Ama Tekrar Geliyor Diyenler İçin Makaleyi Uzun Zaman Önce Yazdıgım İçin Tam Bilgi Veremiyeceğim. Muhtemelen Senk Ayarlarından Kaynaklanıyor.

Arkadaşlar Silmeden Önce Telefonunuzun Ayarlar/Hesaplar/ sekmesinden Google hesabınızı bulup tıklayın.. Oradaki Google foto Google+ ve Google+ Fotograflar kutucuklarındaki senkronizasyon onayı işaretlerini kaldırın. Böylece Fotoğraflarınız Yeniden gelmez..

Android telefondan Auto Backup Resimleri Silme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Auto Show'dan birbirinden güzel araba resimleri

İstanbul Auto Show'dan birbirinden güzel araba resimleri

dünyanın en güzel araba resimleri
  2. Temple Run Oyunu Android Telefona Nasıl İndirilir ?

Temple Run Oyunu Android Telefona Nasıl İndirilir ?

Android Telefona Temple Run Oyunu Nasıl İndirilir Android Telefona Temple Run İndirmek Sevgili melekler, hemen herkesin elinde olan çağın en teknolojik ürünü Android Telefona Temple Run Oyunu Nasıl İndirilir diye merak ediyorsanız bu sayfamız sizin için. Android Telefona Temple Run İndirmek ve bu oyunun keyfini sürmek için bakalım neler yapmamız gerekiyor ? (Android telefonunuza nasıl tema...
  3. Android Telefonlarınız İçin Angry Birds Oyunu İndirin

Android Telefonlarınız İçin Angry Birds Oyunu İndirin

Angry Birds İndir Android Telefonlar İçin Angry Birds İndir Sevgili melekler, dünyanın en beğenilen ve oynanılan android telefon oyunlarının başında bildiğiniz gibi Angry Birds geliyor. Öyle ki oyunu aşıp, angry birds amblemleriyle süslü tişörtler bile giymeye başladık. Her türlü aksesuarda görebileceğimiz Angry Birds oyunu isteyenlere Angry Birds İndir Android Telefonlar İçin konumuzla...
  4. Android telefon kullanıcılarına güvenlik önerileri

Android telefon kullanıcılarına güvenlik önerileri

Akıllı telefonların fabrika ayarları ile işletim sistemi ayarlarının değiştirilmesi gibi işlemlerin, akıllı telefonu siber saldırılara karşı daha duyarlı hale getirirken, işletmeci ve akıllı telefonun sunduğu güvenlik özelliklerini zayıflattığı bildirildi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca (BTK), "Tüketiciler için akıllı telefon güvenlik ipuçları"nı güncelledi. Güvenlik...
  5. Telefondan özel dosyalar kalıcı nasıl silinir?

Telefondan özel dosyalar kalıcı nasıl silinir?

Satacağınız ya da başkasına vereceğiniz telefonunuzda tüm dosyaları silmek dosyalarınızın yok olduğu anlamına gelmiyor. Veri kurtarma programlarıyla isteyerek ya da kazara sildiğiniz programlarla dosyalarınız kurtarılabiliyor. İşte tam bu nedenle dosyalarınızın gerektiğinde kalıcı olarak silinmesi özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmemesi için oldukça önemli.Dosyalarınızı kalıcı olarak...

Sayfayı Paylaş