gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi !

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Android Telefonlar İçin Flash Player
    Adobe Flash Player Desteği Android Telefonlar İçin

Android telefonlar için pek çok uygulamalarla ilgili bilgiler verdiğimiz Teknik Destek bölümümüzde bu kez Android Telefonlar İçin Flash Player ile ilgili önemli bir bilgi paylaşıyoruz sevgili melekler....

Adobe android telefonlar için çok önemli birkararı Ağustos ayında uygulamaya koydu. Geçtiğimiz 15 Ağustos itibariyle Adobe Flash Player Play Store’dan kalktı. Bu karara ise gerekçe olarak Adobe’nin bilgisayarlar üzerinde yoğunlaşacak olması gösterilmişti.

Ayrıca Adobe yaptığı açıklamada kullanıcıların telefonlarına 4.1 güncellemesini yüklemeden önce Flash Player’ı silmeleri gerektiği çünkü düzgün çalışmayacağı belirtildi.

Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yandex Android Uygulaması İle İlgili Bilgiler

Yandex Android Uygulaması İle İlgili Bilgiler

Yandex Android Harita Uygulaması yandex android uygulaması hakkında bilgi yandex android uygulaması Yandex android harita uygulamasını hizmete soktu melekler :) Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi şöyle ... Yandex Android ve Apple Uygulaması; Yandex, Yandex.Haritalar adlı servisinin iPhone uygulamasını kullanıcıların hizmetine soktu. Türkiye’deki tüm şehirlerin ayrıntılı uydu görüntülerini...
  2. adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

arkadaşlarım flashları oynatamıyorum acaba adobe flash player'in en son sürümünü nereden ve nasıl indireceğimi söyler misiniz. Bu arada işletim sistemim windows7 32 bit ve mozilla için istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürümü indirmek isteyenler buraya

Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürümü indirmek isteyenler buraya

Adobe Flash Player 10.0.12.36 free download Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürüm indirme Siz de son zamanlarda benim gibi mozillada sorun mu yaşıyor sunuz, videoları istediğiniz gibi izliyemiyor musunuz, animasyonlar görünütlenmiyor mu? Adobe Flash Player 10.0.12.36 kurmak lazım değil mi? Ama Adobe Flash Player son sürüm indirme gerekiyor ve nasıl indireceğinizi bilmiyor musunuz? O halde...
  4. Android Telefonlar İçin Mms Ayarları hakkında bilgiler

Android Telefonlar İçin Mms Ayarları hakkında bilgiler

Mms Ayarları Cep Telefonlar İçin Android Telefonlar İçin Mms Ayarı Android Turkcell MMS ayarları http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/227929-android-telefona-uygulamalar-nasil-yuklenir-ogrenmek-icin-buyrun-sayfamiza.html dedik geçtiğimiz günlerde, bu gün ise android telefonlar için mms ayarları hakkında merak edilen bilgileri paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Turkcell MMS...
  5. Android Telefonlarda Pilin Ömrünün Uzatılması İle İlgili Bilgiler

Android Telefonlarda Pilin Ömrünün Uzatılması İle İlgili Bilgiler

Android Telefonların Pil Ömrünü Uzatma Android Telefonların Pil Ömrü Nasıl Uzatılır Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız konuda android telefonlarda bataryanın çabuk bitmesi ile ilgili bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Android Telefonların Pil Ömrü Nasıl Uzatılır bilgiler paylaşmak istiyoruz sizlerle... Hepimiz telefonumuzun ekranında güzel canlı bir arka plan...

Sayfayı Paylaş