gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Android Telefonlar İle Diğer İşletim Sistemli Telefonlar Arasında ki Farklar Neler?

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Android Telefonların Farkı

Android Telefonların Diğer Telefonlardan Farkı Nedir

Sevgili melekler, bir android telefon modasıdır gidiyor. Herkesin elinde bir android telefon, tek konuşulan konu bu son günlerde. Peki biliyor musunuz Android Telefonların Farkı ne ? Bilmeyenler ya da tam olarak öğrenemeyenler için bu sayfamızda Android Telefonların Diğer Telefonlardan Farkı Nedir sorusunu cevaplamaya çalışıyoruz...

Android telefonların piyasadaki diğer telefonlardan farkı şunlardır:

Bu telefonlar diğer modellere göre işlemcisinin hızlı olmasıyla tanınırlar. Android telefonlar Samsung, LG, HTC, Motorola gibi firmalar tarafından üretiliyor. Farklı teknik özelliklerde sayısız Android telefon var.

Android telefonda hafıza için Mini SD kart girişi mevcut. İstediğiniz zaman bir hafıza kartı alarak telefonunuzun kapasitesini artırabilirsiniz.

Android kullanıcıları Android Market'ten uygulama indirebiliyorlar. Burada da uygulama geliştiricilerin uyması gereken kurallar var ama App Store kadar katı değil. Ayrıca Android kullanıcıları isterlerse başka yerlerden de telefonlarına uygulama indirebiliyorlar.

Android telefonların işletim sistemi bilgisayarların işletim sistemini andırıyor. Dosyalar üzerinde oynama yapmanız mümkün. Eğer Android üzerinde bir şey hoşunuza gitmezse bunu değiştirecek bir uygulamayı her zaman bulabilirsiniz.

Android Telefonlar İle Diğer İşletim Sistemli Telefonlar Arasında ki Farklar Neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıl ile zeka arasında fark nedir

Akıl ile zeka arasında fark nedir

akıl ile zeka arasındaki fark nedir akıl ve zeka arasındaki fark Akıl yalanla gerçeği, doğru ile yanlışı ayırabilme, bir konuda düşünce yürütebilme ve görüş bildirme yeteneğidir. İnsan olgunlaştıkça aklı gelişir. Zeka ise bir olayı önce anlama, ilişkileri kavrama, yargılama ve açıklayarak çözme yataneğidir. Genel olarak 12 yaşına kadar gelişir, 20 yaşına kadar sürer sonra sabit kalır. Zeka bir...
  2. Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi !

Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi !

Android Telefonlar İçin Flash Player Adobe Flash Player Desteği Android Telefonlar İçin Android telefonlar için pek çok uygulamalarla ilgili bilgiler verdiğimiz Teknik Destek bölümümüzde bu kez Android Telefonlar İçin Flash Player ile ilgili önemli bir bilgi paylaşıyoruz sevgili melekler.... Adobe android telefonlar için çok önemli birkararı Ağustos ayında uygulamaya koydu....
  3. Android Telefonlarında Hafiza Kartı Bölme Videolu Anlatım

Android Telefonlarında Hafiza Kartı Bölme Videolu Anlatım

Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Video Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Nasıl Yapılır Sevgili melekler, android telefon kullananlardansanız şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır. Eğer Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Nasıl Yapılır merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız, Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Video anlatımıyla...
  4. Android Telefonlarda Pilin Ömrünün Uzatılması İle İlgili Bilgiler

Android Telefonlarda Pilin Ömrünün Uzatılması İle İlgili Bilgiler

Android Telefonların Pil Ömrünü Uzatma Android Telefonların Pil Ömrü Nasıl Uzatılır Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız konuda android telefonlarda bataryanın çabuk bitmesi ile ilgili bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Android Telefonların Pil Ömrü Nasıl Uzatılır bilgiler paylaşmak istiyoruz sizlerle... Hepimiz telefonumuzun ekranında güzel canlı bir arka plan...
  5. iPhone 6 ile iPhone 5S Arasında ki Farklar Nelerdir?

iPhone 6 ile iPhone 5S Arasında ki Farklar Nelerdir?

iphone6 özellikleri, iphone 5s özellikleri, iphone 5s ve iphone 6 özellikleri Son zamanhların belki de en çok konuşulan cep telefonu markası olan iphone 6 çıktığı günden beri gündemden düşmeyerek olumlu ve olumsuz bir sürü eleştirilere maruz kaldı. Cep telefonu almak isteyenler yada iphone 6 telefona sahip olmak isteyenler için iphone 5s ve iphone 6 arasında ki farkları sizler için...

Sayfayı Paylaş