gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Android Telefonlarında Hafiza Kartı Bölme Videolu Anlatım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Video Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Nasıl Yapılır

Sevgili melekler, android telefon kullananlardansanız şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır. Eğer Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Nasıl Yapılır merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız, Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Video anlatımıyla sizlerleyiz...

Android telefonunuzda hafıze kartınızı 2'ye veya 3'e bölmeniz mümkün. Nasıl mı? Aşağıdaki videoda adım adım bu işlemi görebilirsiniz:

Android Telefonlarında Hafiza Kartı Bölme Videolu Anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak Örgüsünün Videolu Anlatımı...

Parmak Örgüsünün Videolu Anlatımı...

Sevgili melekler, Ben ilk gördüğümde çok şaşırmıştım,ama insanoğlunun yaratıcılıkta önüne geçilmiyor.İstedikten sonra tığsız,şişsiz bile örgü örülebiliyor.İşte parmak örgü böyle birşey.Videoyu izlediğinizde ne kadar akıllıca ve basit olduğunu göreceksiniz. Kolay gelsin..:D http://www.youtube.com/watch?v=xOqKopWDt4g&feature=related
  2. Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

çilekli puding, nasıl yapılır, tarifi, ev işi puding, malzemeleri, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Ev yapımı ürünlerin yerini hiçbir şey tutmaz melekler :) Şimdi ekleyeceğimiz videoyla ev yapımı çilekli pudingin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. :) http://www.youtube.com/watch?v=IheCIpZoypA&feature=player_embedded
  3. Android Telefonlar İçin Mms Ayarları hakkında bilgiler

Android Telefonlar İçin Mms Ayarları hakkında bilgiler

Mms Ayarları Cep Telefonlar İçin Android Telefonlar İçin Mms Ayarı Android Turkcell MMS ayarları http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/227929-android-telefona-uygulamalar-nasil-yuklenir-ogrenmek-icin-buyrun-sayfamiza.html dedik geçtiğimiz günlerde, bu gün ise android telefonlar için mms ayarları hakkında merak edilen bilgileri paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Turkcell MMS...
  4. Android Telefonlar İçin TvGo Tv İzleme Uygulaması

Android Telefonlar İçin TvGo Tv İzleme Uygulaması

Android Telefonlar İçin Televizyon Programı Android Telefonlar İçin Tv İzleme Programı Android telefonlar içlerinde pek çok uygulamayı barındıran son derece akıllı telefonlar melekler. Biz de forumumuzda sık sık android telefonların kullanımı ve indirilebilecek uygulamalar hakkında sizlere bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda da Android Telefonlar İçin Tv İzleme Programı...
  5. Android Cep Telefonundan silinen resimleri kurtarmak

Android Cep Telefonundan silinen resimleri kurtarmak

Eğer yanlışlıkla Android sistemli telefon veya Tabletinizden sevdiğiniz fotoğraflarımı sildiniz ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz. Hemen paniklemeyin bu yazıyı dikkatli okudunuz da silinen fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz. Windows işletim sistemlerinde sildiğiniz dosyaları geri dönüşüm kutusundan rahatlıkla geriye yükleyebilirsiniz. Ama android işletim sisteminde bu durum biraz farklıdır....

Sayfayı Paylaş