gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Anelerrrrr çocuklarımız bu sözleri duymak istemiyormuş

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

pipini keserim çocuklarıma güzel sözler çocuklarıma sözler Valla çoğumuz sinirlenince bu sözlerden birini veya bir kaçını ağzımızdan kaçırmak suretiyle sarfedebiliyoruz ne yazıkki ama gelin görünki işte bu küçük insanlar bu sözleri duymak istemiyorlarmış sizce haklılarmı? haklılar haklılar daha hoş görülü ve sabırlı olmak ümidiyle...

-adam olamazsin

-adin batsin

-ahmak

-akilsiz

-allah belani versin

-annen evden gider

-aptal

-artik seni sevmiyorum

-basaramayacagini biliyordum

-beceriksiz

-ben,sana gösteririm

-cani cikasıca

-canin cehenneme

-ceneni kapat

-defol

-geberesice

-geri zekali

-gözün kör olsun

-hayvan

-kes sesini

-keske seni dogurmasaydim

-öküz,salak

-öleyimde annesiz kal

-pipini keserim

-sen anlamazsin

-sen karisma

-senden biktim

-senden nefret ediyorum

-seni birakir giderim

-seni,babana söyleyecegim

-senin elinden ne gelirki

-senin gibi cocuk olmaz olsun

-tembel

terbiyesiz...

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bunları söyleyeek zaten çoçuklarımızı kendimizdeen sogutuyoruz bence ilgi göstererk dogruları göstermek en dogrusu

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu sozlerin birini bile,ben bu yasta duysam,yeterince uzulurum,hele kucuk cocuklar bu sozlere kim bilir ne anlamlar yukluyorlar.Ofke baldan tatli ama biraz dikkatli olmamaz gerekli.

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu sözler çok kırıcı fakat allah aşkına duymayan varmı?

Anelerrrrr çocuklarımız bu sözleri duymak istemiyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınların duymak istemedığı sözler

kadınların duymak istemedığı sözler

"Benimle konuşmuyorsun", "Beni dinlemiyorsun" kadınların en sık kullandıkları şikayet cümleleri. Kadınlar için önemli olan sorunlar erkekler için çoğunlukla ya "hiç mühim değil" ya da "pek mühim değil." Bu iki uyuşmazlık bir araya gelince ilişkilerin çıkmaza girmesi kaçınılmaz. Eşlerden biri, her ne kadar sorunları tartışma ve uzlaşma zemini arama...
  2. doktor bey biz bu çocuğu istemiyoruz

doktor bey biz bu çocuğu istemiyoruz

Doktor bey biz bu çocuğu istemiyoruz. +kürtaj diyorsunuz o zaman -evet ondan diyoruz kesinlikle +bir demeye çalışsanıza -küytaş diyemiyormuşuz biz gidelim -Doktor bey biz bu çocuğu istemiyoruz.Ama hüsnü istiyor aslında +Hüsnü kim pardon? -bizim tavuğun adı +Sizi bakırkoye sevk ediyoruz beyfendi orda daha iyi ilgilenirler -bakırkoye şevk edin beni -Doktor bey siz bu çocuğu...
  3. Her erkegin duymak istedigi sözler

Her erkegin duymak istedigi sözler

erkeklerin duymak istediği sözler erkekler sevgilisinden ne ister erkeğin duymak istediği sözler erkeklerin yatakta istedikleri erkekler yatakta ne ister Erkekler çoğu zaman kadınların çok konuştuklarından şikayet eder ancak duymak istedikleri şeyler de yok değil. İşte her erkeğin eşinden, sevgilisinden duymak istediği şeyler.. 1- Pırlanta yüzük mü? Ben böyle hediyelerle mutlu olmam ki!!...
  4. Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

çocuğum ders çalışmak istemiyor ders çalışmak Nedir bu çocuklardan çektiğimiz arkadaşlarım ya, Yahu büyüdükçe dertleride büyüyor, millet ekmek bulamaz biz yemek yediremeyiz, çocuklara bakıyorum zehir gibi ders çalışıyorlar. Bizimki orta 2 ye gittiği halde hadi oğlum ders çalış demekten artık bıktık usandık. Sizlerde durumlar nasıl arkadaşlarım. Bizimkisi hiç ders çalışmak istemiyor. Sizin bu...
  5. eşim çocuk istemiyor...

eşim çocuk istemiyor...

kızlar okadar kırlıyorumki biz iki yıllık evliyiz maddi durmumuz çok ta aman aman değil ama geçiniyoruz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama eşim çocuk istemiyor bende çok kırlıyorum biraz daha bekleyelim para biriktirelim diyor.. ama biriktiği falanda yok bu gidişle iyice geç olcak benimle evlenen herkes ya hamile yada doğurdu bide herkes soruyo iyice bunalıyorum... ne yapsmda bu fikri ona...

Sayfayı Paylaş