Angel_tears (Hayat kırıkları)

Cevap: Angel_tears (Hayat kırıkları)

kucuk melegim kosen hayirli olsun,paylasimlarin icin tesekkurler,kopeklerin cok guzel benim kizlar gormesin ;rabbim yuregin gibi guzel bir gelecek sunsun sana insallah yuzunden gulucuk yureginden sevgi eksik olmasin insallah; Ekli dosyayı görüntüle 165

Güzel dileğin için binlerce kez teşekkür ediyorum ablam mucxx seni çok seviyorum...Sanada iyi bayramlar ablam

köşen hayırlı olsun canım bu arada her nekadar esvimli olsada benim hala tırstığım köpeğine bir melek arkadaş getirdim canı sıkılmasın diye en azından dikkati dağılır bu arada:D
67768.jpg
:minik:

SOYTARI

fotoraf0039ab2.jpg

fotoraf0025dq6.jpg

fotoraf0028cz0.jpg

fotoraf0029hn5.jpg

Biraz eğlence olsun diye soytarının değişik fotolarını çektim biraz ilginç ama napıyım poz vermeyi seviyor

fotoraf0022hl9.jpg

fotoraf0020pq9.jpg

fotoraf0021ta1.jpg

fotoraf0007se6.jpg

adından da anlaşılacağı gibi tam soytarı bu baylıyo poz vermeye sirseri bu sirseri yerim ben onu ama pepitonun resimleri yok nerde benim pepitom...adminim manitada ortalık yakıyo şimdi bunlar bölüşemezlerde hangisinin manitası olcak bu milli gelinimiz

adından da anlaşılacağı gibi tam soytarı bu baylıyo poz vermeye sirseri bu sirseri yerim ben onu ama pepitonun resimleri yok nerde benim pepitom...adminim manitada ortalık yakıyo şimdi bunlar bölüşemezlerde hangisinin manitası olcak bu milli gelinimiz

Puhaha koptum annem ya :) Gelinimiz beğensin bence artık onu..Pepito uzun zamandır yanımda değildi onunda resimlerini çekiyim buraya koyıyım bakalım gelin hanım kimi seçicek :) Pepitom fazla resim çekinmeyi sevmiyor ama bakalım ne olck :)

köşen hayırlı olsun canım bu arada her nekadar esvimli olsada benim hala tırstığım köpeğine bir melek arkadaş getirdim canı sıkılmasın diye en azından dikkati dağılır bu arada:D
67768.jpg
:minik:

Gelinimiz çok güzelmiş ablacım teşekkürler :)

Son düzenleme:
Geri