gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    967
    Ödül Puanları:
    113

Angelina Jolie Formunu Pilatesle koruyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en güzel dudaklı ve en güzel yüzlü kadını Angelina Jolie, Pilatese borçlu olduğunu söylemiş. Ha bilmeyenler için anlatayım, yada durun uzman anlatsın.
    [UZMANTV]NrMT0r0VRcX[/UZMANTV]​
    'FORMUMU PİLATES YAPMAYA BORÇLUYUM'
    ÜNLÜ AKTRİS ANGELİNA JOLİE, COSMOPOLİTAN DERGİSİNİN ALMAN VERSİYONUNUN YENİ SAYISINA KAPAK OLDU.

Dergiye kendisiyle ilgili samimi itiraflarda bulunan Jolie, ikiz bebeklerinin doğumundan sonra Pilates sayesinde kısa sürede forma girdiğini belirtti. Beslenmesine çok özen gösterdiğini belirten Jolie, 'Bu konuda çok disiplinliyim' diye konuştu.

Angelina Jolie Formunu Pilatesle koruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. angelina jolie;)

angelina jolie;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ünlüler formlarını nasıl koruyorlar?

Ünlüler formlarını nasıl koruyorlar?

Yakından tanıdığımız bazı ünlüler acaba formlarını nasıl koruyorlar hiç düşündünüzmü fit bir vücuda sahip olmak için onlar artık spor salonlarının yerine dans salonlarına gidiyorlar nasıl mı? Şarkıcı İzel Benim dansla tanışma hikayem okul yıllarına uzanıyor. O dönemde halk oyunları oynuyordum. Halk oyunları hem zevklidir, hem de müthiş bir performans gerektirir. Özellikle düzenli prova...
  3. Angelina Jolie Hatay'a Geliyor!

Angelina Jolie Hatay'a Geliyor!

angelina jolie, hataya geliyor, türkiyeye geliyor, ne zaman, 2011, bm iyi niyet elçisi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Önce ki gün Hatay'a gelmek için Ankara'dan izin isteyen dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie'ye izin çıktı. Ünlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Cuma günü Suriye’den kaçanların barındığı Hatay’daki kampı ziyaret edecek....
  4. Angeline jolie öldü mü

Angeline jolie öldü mü

Kızlar angeline jolie ile ilgili arkadtaşlarım hastaydı çok zayıfladı ve öldü diye diyorlar. Ben inanmıyorum ama bunu gerçekten merak ediyorum hiç haberiniz var mı öldü mü gerçekten niye zayıfladı onu çoooooooook seviyoooom.
  5. Beyonce Formunu Nasıl Koruyor?

Beyonce Formunu Nasıl Koruyor?

beyonce güzellik sırları, beyonce hakkında, beyonce haberleri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce şarkılarıyla olduğu kadar güzelliğiyle de ilgi çekiyor. Mükemmel fiziği, kusursuz yapısıyla bayan hayranlarını kıskandıran Beyonce güzelliğini nasıl koruyor, doğum sonrası kilolarından nasıl kaybetti, merak ediyor musunuz? Küçük Kızı Blue Ivy'yi dünyaya getirmesinden kısa...

Sayfayı Paylaş