gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Angelina Jolie Gibi Dudağım Olsun Dediler,Böyle Oldular...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Alin size Angelina Jolie meleklerim :D:D:D Milletmi sapitmis, yoksa benmi bilmiyorum ya :S:S:S

:D:D:D:D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aman allahım bunlar ne bööylee yaa !!!!! tövbeler olsun öle dudaklarım olacagınaaaaaa aman amann amannnn !!!!!!

3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    bunlar ne yaaa çok iğrenç.Allah akıl fikir versin.

4. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    akılları yok mu bunların.güzel olmuş gibi bir de poz vermişler.

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ayyy igrenc yaaaaaaaaaaaa ben kımseye benzemek ıstemem onlar bana benzesin allah allah

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    insanlar çıldırmış olmalı bu nasıl erkek olsam hayatta öpmem bunları

7. karasewda

karasewda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de yani iğrençler yaaa allah'ın verdiği doğal dudaklar varken ne para verip yaptırcam diyelim ki yaptırdım bari güzel olsalar içim yanmaz korktum ilk gördüğümde :D

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dudakları gectim o kaslar ne ya :S

Angelina Jolie Gibi Dudağım Olsun Dediler,Böyle Oldular... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. angelina jolie;)

angelina jolie;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Böyle komşu olmaz olsun

Böyle komşu olmaz olsun

MERSİN’de, üniversite sınavına hazırlanan 25 yaşındaki İsmail Bülbül, iftar saatinde annesinin hazırladığı yemeği götürdüğü 20 yıllık komşularının kızı 14 yaşındaki S.Ş.’ye tecavüze kalktığı iddiasıyla tutuklandı. devamı
  3. Böyle aile olmaz olsun...

Böyle aile olmaz olsun...

Zeytinburnu'nda sağır ve dilsiz olan 5 yaşındaki erkek çocuğunu ayağından bağlayan ailesi misafirliğe gitti. Ayağındaki bağı çözen çocuk, pencerelere vurarak komşularından yardım istedi. Komşularının ihbarı ile söz konusu adrese gelen polis, kapıyı açamayınca merdiven aracılığı ile balkona çıkıp pencereden girerek çocuğu kurtardı. Zeytinburnu Beştelsizler 103/3 Sokak'ta, duyma ve işitme özürlü...
  4. Doğal yoldan slikonlu gibi dudağınız olsun

Doğal yoldan slikonlu gibi dudağınız olsun

Bu kadar kolay olacağını ben bile zannetmiyordum fakat ince dudaklı birisi olarak aktardan gittim ve tarçın yağı aldım akşamları yatmadan evvel ruj sürer gibi sürüyorum ve sonuç muhteşem başka hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Sadece gidip bir tarçın yağı alacaksınız ve dudaklarınızın ne zaman dolgun olmasını istiyorsanız o zamanlar uygulayacaksınız. Ruj gibi işaret parmağınızla sürebilirsiniz...
  5. neden böyle oldu acaba

neden böyle oldu acaba

kızlarr merhabba ben halime 2 aydaan beriregll olmuyordum bu ayın 13de regll oldumm ve 3 gün önce bitti kızlaarr sizden bi konuda yardım bekliyorum....3gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midemin bulantısı ile uyANDIM KARNIM AGRIYOR MİDEM BULANIYORDU.VE dahala devam edio çok korkuyorumm çıkaramıyorum ve çok büyük sorunları hastalıkkları varmışş lütfen böyle bi durum yasayan varsa yardımcıolunnn

Sayfayı Paylaş