gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

angelina jolie brad pitt angelina jolie haberleri angelina jolie evleniyor

Dünyaca ünlü çift Angelina Jolie- Brad Pitt nihayet bu yaz dünyaevine girmeye hazırlanıyorlar melekler :) Çiftin şimdiden düğün telaşı başladı bile. Detaylar şöyle;

Oyuncu Brad Pitt ile bu yaz evlenmeye hazırlanan ünlü yıldız Angelina Jolie, düğünden önce kilo almak istiyor.

Jolie, düğün elbisesinde vücudunun daha dolgun görünmesi için yaklaşık 5 kilogram almak istiyor.

Jolie'nin kilo almak için İngiliz şef Jamie Oliver'dan sağlıklı bir diyet listesi hazırlamasını istediği belirtildi.

Brat Pitt'in de Jolie'nin kilo almasından yana olduğu kaydedildi.

Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. angelina jolie;)

angelina jolie;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kilo Almak İstiyorsan İşte Gelincik Çayın

Kilo Almak İstiyorsan İşte Gelincik Çayın

gelincik çayı kilo alma çayı mkleahr alma kilo almak için çay gelincik resimleri Biliyoruz ki kilo vermek kadar kilo almakta birçok insan için büyük sorun başta annem olmak üzere herkes için gayet güzel bir çay tarifi var meleklerim. GEREKLİ MALZEMELER ; * 1 lt su, * 2 avuç gelincik, * 1 avuç karadut, * 1 avuç çilek, * 1 tutam kaşık otu, * 1/2 tutam nane şekeri, HAZIRLANIŞI : Öncelikle...
  3. Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

angelina jolie kilosu angelina jolie kaç kilo hamileyken kaç kilo aldı anoreksiya Güzelliğide güzel yani. Ben beğeniyorum.. Hamilelikte yakışmıştı ona.. İşte gelelim bu doğumla oluşan 11 kiloyu nasıl attığına... Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından 11 kilo vermesi herkesi şaşırtmıştı. İşte bunun sırrı Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından sarmısak çayı diyeti ile 11 kilo...
  4. Angelina Jolie Hatay'a Gelmek İstiyor!

Angelina Jolie Hatay'a Gelmek İstiyor!

angelina jolie, suriyeli sığınmacılar, hataya gelmek istiyor, bm iyi niyet elçisi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie ,Hatay'a gelmek istiyor. Ünlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie'nin, Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kampını ziyaret etme talebinde bulunduğu öğrenildi.Jolie, dün Türkiye'ye kampı ziyaret...
  5. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi

Sayfayı Paylaş