gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Angelina Jolie'nin Ameliyattan Sonraki İlk Resmi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

angelina jolie haberleri angelina jolie

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde yüksek meme kanseri riski sebebiyle iki memesini aldıran ve çok geçmeden aynı hastalıktan teyzesini kaybeden Angelina Jolie, geçirdiği ameliyattan sonra ilk kez görüntülendi. Brad Pitt’in son filmi World War Z Londra galasında görüntülenen Jolie, gayet sağlıklı görünüyordu..

Meme kanseri riskine karşı mastektomi olarak iki göğsünü de aldıran Angelina Jolie, ameliyat sonrası ilk kez katıldığı galada derin dekolteli bir kıyafet giyerek cesaretini bir kez daha kanıtladı.

Angelina Jolie, hayat arkadaşı Brad Pitt’i son filmi World War Z Londra galasında yalnız bırakmadı. Meme kanseri riskini azaltmak için kısa süre önce mastektomi olarak iki göğsünü de aldıran Angelina Jolie, galaya derin göğüs dekolteli gece kıyafetiyle katıldı. İngiliz basının "Cesur Angelina" başlıklarıyla yayımladığı fotoğraflarda 37 yaşındaki Jolie’nin cazibesinden hiçbir şey kaybetmediği görülüyor.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    491
    Ödül Puanları:
    63
    eee angelina olunca iş değişiyo tabi güzel kadın vesselam :D:D

Angelina Jolie'nin Ameliyattan Sonraki İlk Resmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Angelina Jolie'nin Bebeği

Angelina Jolie'nin Bebeği

angelina jolie dövmelerinin anlamları angelina jolie ve bebekleri dövmeleri ve anlamları bebeği bebekleri baştaki resim Angeline'nın çocukluğu kızıyla ne kadar benziyorlar
  2. Cumhuriyetimizin İlk Resmi Konuğu

Cumhuriyetimizin İlk Resmi Konuğu

Mustafa Kemal, ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyet’i tanıtmak, dünyaya anlatmak istiyordu. Ama Cumhuriyet’in ilanı üzerinden 5 yıl geçtiği halde, hiçbir yabancı devlet adamı ülkeye gelmemişti. Takvimler 20 Mayıs 1928 gününü gösterirken, İstanbul, “Genç Cumhuriyet’in ilk konuğu” olarak, Türkiye’ye resmî bir ziyarette bulunan Afganistan kralı Amanullah Han ve eşi Kraliçe Süreyya’yı coşkuyla...
  3. Ayrılıp barıştıktan sonraki ilk muhabbet

Ayrılıp barıştıktan sonraki ilk muhabbet

- Benden sonra kaç kişi oldu hayatında? - Seksen sekiz - Yuhh!! - Sana yuh - Senden sonra birini sevmedim de noolur noolur - Evet birini sevmedim seksen yedisini sevdim ama - Bırak dalga geçmeyi yaw - Banane sen başlattın - Hatırlıyor musun? - Beni nasıl terkettiğini mi? - Kızım yaptık bi eşeklik işte vurma yüzümüze - Haklısın - Nasıl haklıyım? - Bayağı haklısın - Sen bana eşeksin mi...
  4. Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

ultrason goruntuleri bebek resimleri bebek ultrason goruntusu uc aylik bebek TEYZELERIIIII :) Bebegimin ilk resmini sizlerle paylasmak istedim, Gecen gun bebegimin ilk patiklerinin resimlerinide paylasmistim sizlerle, ilk hamislik olunca insan bir tuhaf oluyor, butun dunyayla paylasmak istiyorsun herseyini sanki,gorgusuzmuyum neyim hahaha gormemis hamis kalmis, tutmus herseyini paylasmis...

Sayfayı Paylaş