gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Angelina Jolie'nin Bebeği

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

angelina jolie dövmelerinin anlamları angelina jolie ve bebekleri dövmeleri ve anlamları bebeği bebekleri [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]

baştaki resim Angeline'nın çocukluğu kızıyla ne kadar benziyorlar

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Angelina Jolie'nin Bebeği
    Nekadar güzel bir bebek yirim ben onu :D

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Angelina Jolie'nin Bebeği

brad pite de benziyor hakkını yemeyin şimdi:)

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

:)

çok tatlı en çok annesine benziyor :)

Angelina Jolie'nin Bebeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Angel

Angel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ((zuzu-angel))

((zuzu-angel))

zaman ne cabuk gecmis anne daha dun oyunlar oynardik simdi ise hayat bizimle oynuyor daha dun gulucukler sacardik simdi ise gozyasi zaman ne cabuk geciyor anne anne zaman bizi yipratiyor yasamak ne zor alismak ne zor hayata zorluklara gogus germek guclu olmak ne zor ogrenemedim anne ben hayata yenildim eser yok artik benden ben bedenden gitmisim haberim yok anne...
  3. Bebek Örgüleri by AuSSie-AnGeL

Bebek Örgüleri by AuSSie-AnGeL

Hamarat meleklere hamrat olmayan ama azcık ordan burdan öğrendiklerini sergilemeyi seven ben sizlere son ördüğüm bebiş örgülerini sunmak istiyorum... :örgü: Umarım beğnirsinz...
  4. Bebek örgüler By AuSSie-AnGeL

Bebek örgüler By AuSSie-AnGeL

Bebek Örgülerim... Bir gün bende anne olacağım hayalleri ile büssürü elişi yapmayı öğrendim ve yaptımda... Bunlar da bir gün anne olursam diye ördüğüm... Bebek örgüleri.. Hepsininde bende ayrı yerleri var.... Yakadan başlama beek yeeleği... Oğluşuma mavi patik... Kızıma pembe patik.. Örmesi çok kolay fakat çok şık duran bir bebek bolerosu....
  5. Angelina Jolie'nin Ameliyattan Sonraki İlk Resmi

Angelina Jolie'nin Ameliyattan Sonraki İlk Resmi

angelina jolie haberleri angelina jolie Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde yüksek meme kanseri riski sebebiyle iki memesini aldıran ve çok geçmeden aynı hastalıktan teyzesini kaybeden Angelina Jolie, geçirdiği ameliyattan sonra ilk kez görüntülendi. Brad Pitt’in son filmi World War Z Londra galasında görüntülenen Jolie, gayet sağlıklı görünüyordu.. Meme kanseri riskine karşı...

Sayfayı Paylaş