gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Angeline Jolie Oyunculuğu bırakıyor...

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bana göre o, dünyanın en güzel dudaklı kadınlarından biri, ve filmlerini izlediyseniz muhteşem ötesi performansa sahip. Ama oda artık kameraları oyunculuğu bırakıyor... [​IMG]
    BAŞARILI OYUNCU ANGELİNA JOLİE, YAVAŞ YAVAŞ OYUNCULUĞU BIRAKACAĞINI AÇIKLADI. GÜZEL YILDIZIN GEREKÇESİ BAKIN NE...

Sinema dünyasının ünlü ismi Angelina Jolie, çocuklarını iyi yetiştirmenin en büyük hedefi olduğunu belirterek, ''Çok uzun süre oyunculuk yapabileceğimi düşünmüyorum. Çünkü çocuk yetiştirmek büyük sorumluluk istiyor'' dedi.

BBC'ye konuşan Jolie, 6 çocuğuyla yaşantıları ve sinemadaki geleceğine ilişkin düşüncelerine ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu.

Maddox, Zahara ve Pax adlı çocukları evlatlık alan ve aktör Brad Pitt ile Shiloh Nouvel, Vivienne Marcheline ve Knox Leon isimli 3 bebeği bulunan Jolie, ''Pek çok şeye şimdiden hazırım. Beyazperdeden yavaş yavaş ayrılmak ve bir gün büyükanne olmak gibi...'' sözleriyle planlarını aktardı.

Son olarak ''The Changeling'' adlı yapımda rol alan 33 yaşındaki yıldız, Şubat ayına kadar çalışmayı, sonra 1 yıl süreyle herhangi bir projede yer almamayı düşündüğünü de söyledi. Jolie, bu 1 yıllık aradan sonra 3 yılda bir aynı biçimde sinemaya 1'er yıllık aralar vermeyi düşündüğünü ifade etti.

Çocuklarının kendisi için büyük önem taşıdığını da vurgulayan Jolie, onlara düşkünlüğünü de, ''Kuşkusuz çocuk yetiştirmek büyük sorumluluk istiyor. Bize ihtiyaçları var'' sözleriyle dile getirdi.

Oyunculuktan büyük zevk aldığını da belirten sanatçı, ''Bu harika ama herşeyin bir zamanı var, dönemi var'' dedi.

Angeline Jolie Oyunculuğu bırakıyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. angelina jolie;)

angelina jolie;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Angelina Jolie Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Angelina Jolie Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Angelina Jolie için aile her şeyden daha önemli, çocukları için her şeyin mükemmel olmasını istiyor. Bunun için hatta oyunculuktan bile vazgeçebileceğini söyleyen ünlü yıldız, ailesi ve Brad Pitt ile merak edilenleri Vanity Fair dergisine anlattı. Angelina başka çocuk istiyor mu? Brad ile evlilik ne zaman? Oyunculuğu bırakacak mı?
  3. Angelina Jolie evlatlıkları

Angelina Jolie evlatlıkları

angelina jolie evlatlıkları angelina jolie evlatlıkları, ülke, nereden, hangi ülkelerden, ülkeleri, nerden, hangi ülke den diye merak edenler buraya! Güzeller güzeli Angelina Jolie, güzelliğinin yanı sıra evlat edinmesiylede beğeni kazana örnek ünlülerden biridir bence... Angelina Jolie, çeşitli ülkelerden edindiği evlatları ile örnek sergiliyor... Sevgili Melek'ler, Angelina Jolie...
  4. Angeline jolie öldü mü

Angeline jolie öldü mü

Kızlar angeline jolie ile ilgili arkadtaşlarım hastaydı çok zayıfladı ve öldü diye diyorlar. Ben inanmıyorum ama bunu gerçekten merak ediyorum hiç haberiniz var mı öldü mü gerçekten niye zayıfladı onu çoooooooook seviyoooom.
  5. Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Bu sayfa, Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin yakışıklı Güney'i Buğra Gülsoy, oyunculuğu bırakabileceğinin sinyallerini verdi. Asıl mesleği olan mimarlığı yapmayı istediğini belirten Gülsoy; "Mimarlık kendi kendini geliştiren bir meslek, sürekli takip etmeniz gereken bir meslek, biliyorum çok uzak kaldım ama...

Sayfayı Paylaş