gebe
  1. taskiran

taskiran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Angelique Boyer Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında taskiran tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Meksika'lı şarkıcı Angelique Boyer'in gerek saçlarına gerekse güzelliğine aşığım. Elma yanaklarını kendi yanaklarıma benzettiğim için mi onu bu kadar beğeniyorum bilmem ama gerçekten çok güzel bir kız. Saç modelleri de oldukça hoş. Sizlere onun saç stillerini anlatan bir alıntı yapmak ve fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Kaynak : ? CelebRomantic ?

Angelique Boyer Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarda çiçekler açmış

Saçlarda çiçekler açmış

saça çiçek saçta çiçek Saçlarda boyutları kafanızdan büyük çiçekler istiyorsanız bu modelleri kuaföre göstermeniz yeterli.:D
  2. 2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

Bayan saç Kesimleri 2012 2012 bayan saç modelleri Bayan saç kesim modelleri 2012 Trendleri takip eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize bu yılın moda saç kesimlerini, saç modellerini sunuyoruz melekler :)
  3. 2013 Nişan saç modelleri

2013 Nişan saç modelleri

Bu konu; 2013 nişan saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. 2013'te evliliğe ilk adımlarını atacak olan Meleklerimize önce 2013 kabarık etekli nişan elbise modellerini sunduk şimdi ise o güzel elbiselerle kombinleyecekleri birbirinden güzel saç modelini sunuyoruz. Doğal saç modellerinden, abartılı topuzlara, kır çiçekleriyle bezenmiş saçlardan en iddialı saç modellerine kadar aradığınız...
  4. saç modeli

saç modeli

saç modelleri arıyorum tavsiyeleriniz neler kızlar :)
  5. Yılbaşına özel saç modelleri

Yılbaşına özel saç modelleri

yılbaşı saçları,yılbaşına özgü saç modelleri,yılbaşına özel saç modelleri,yılbaşında saçlar nasıl olmalı,yılbaşı için değişik saç modelleri Hediyelerimizi almaya başladık, evler çam ağaçlarıyla, sokaklar da çeşitli süslemelerle renklendi. Yani yılbaşı hazırlıkları son hız devam ediyor! Ama eğer o gece için bir planın varsa hazırlığını kesinlikle son güne bırakmamanı öneririz. Şimdiden...

Sayfayı Paylaş