gebe
  1. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

anılar da olmasa

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında Hülya tarafından paylaşıldı.

lisedeyiz kızlar sınıfı kolay bi ders ama çalışmak gelmedi içimden tek çare kopya en arka sıraya geçtim doldurdum sıraya küçük küçük kopyalar neyse hoca geldi kağıtları dağıtıyo önden arkaya doğru arkadaşlar elden ele veriyolar hatta.. hoca yanıma geldi (çok severdim ) niye burdasın dedi yerinde neden oturmuyosun dedi tırstım pek yalan da söylemem ya aklıma buranın havası daha güzel demek geldi anladı tabi adamcağız ama hiç bişi demeden yanımdan ayrıldı sınav boyunca hiç göz göze gelmedik canım ya ( erdoğan hocam seviyorum seni canım benim ya ) :hhh:

anılar da olmasa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MaĞdurun ‘kiz’ Ya Da ‘kadin’ Olmasini Farkli DeĞerlendİrİyor Mu?

MaĞdurun ‘kiz’ Ya Da ‘kadin’ Olmasini Farkli DeĞerlendİrİyor Mu?

SORU: YENİ TCK, SUÇLULARI CEZALANDIRIRKEN, MAĞDURUN ‘KIZ’ YA DA ‘KADIN’ OLMASINI FARKLI DEĞERLENDİRİYOR MU? YANIT: Yeni yasal düzenlemeyle, cinsel suçlar karşısında, evli kadın ile kızları farklı korumaya alan düzenlemelerden vazgeçildi. Önceki yasamızda, evli kadın, bekar kadına göre daha fazla korunmakta idi. Bu ayrıcalıklı koruma, ne yazık ki bireye değil evlilik kurumuna idi. Oysa,...
  2. uzayın anısına...

uzayın anısına...

Zeynep Tunuslu katıldığı 'Orada Neler Oluyor?' programında 1993'te kaybettiği müzisyen eşi Uzay Heparı'yı en çok yüzerken ve mevsimin ilk eriğini yerken özlediğini söyledi. Tunuslu; "Bu ikisini yapmayı çok severdik. Bizimkisi yarım kalan bir aşk hikayesi. Kavga etmeye bile fırsat bulamamıştık ki, Uzay gitti. Hiçbir erkek yerine dolduramayacak. O hep bir numara olarak kalacak" diye...
  3. İhtiyacınız olmasa da aldığınız aksesuar?

İhtiyacınız olmasa da aldığınız aksesuar?

İhtiyacınız olmasa da aldığınız aksesuar?
  4. hemşirelerin anısına

hemşirelerin anısına

Hemşireler yaşadıkları ilginç anıları kitaplaştırdı. Hepsi birbirinden komik ve şaşırtıcı anılar. Gülmemek elde değil. Hamile kadına sorulur: suyunuz geldi mi? cevap: ‘kör olası muhtar 3 gündür suyumuzu kesti’ İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde görev yapan 2 hemşire, kendilerinin ve meslektaşlarının yaşadığı ilginç olayları derleyerek kitaplaştırdı. İnönü Üniversitesi Turgut Özal...
  5. ıslam da kadının sünnet olması gereklımıdır

ıslam da kadının sünnet olması gereklımıdır

Soru: İslam niçin kadının sünnet olmasını emretmiştir? Cevap: İslamî naslara baktığımızda kadının sünnet olmasını emreden bir hüküm göremeyiz. Kuran’da ne erkeklerle ne de kadınlarla ilgili sünnet olmayı emreden bir ayet yoktur. Hadislerde ise erkeklerin sünnet olmalarının fıtrattan olduğu belirtilmiş ve buna teşvik edilmiştir. Yani erkeklerin bu davranışı dinin sünnetlerindendir. Hatta İslam...

Sayfayı Paylaş