gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Anime göz çizimleri

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

anime göz çizimi anime çizimi çizim göz çizimleri çizimleri Birkaç anime göz çizimi kızlar belki bizlerde yapabiliriz :tik:

2. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    her bakışta göz var..teşekkürler

Anime göz çizimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözün göremediği o anlar

Gözün göremediği o anlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pinhani - Gözler Anlatır

Pinhani - Gözler Anlatır

belki son defa, belki yillardan sonra sirlar icimde, korkarim anlatmaya ask alir beni, kandirir beni kucuk bi cocuk gibi sen guzel kadin, hic mi mutlu olmadin hic mi sevmedin, hep mi yarim kaldin belki bilmeden bekledin beni beni sana kader getirdi icimden gecen senin icinden gecer mi nasil saklarim seni ne cok sevdigimi benim icimden gecen senin icinden de gecer mi ama nasil...
  3. askı gözler anlatır

askı gözler anlatır

İçimden geçen senin içinden geçer mi Nasıl saklarım seni ne çok sevdiğimi Benim içimden geçen senin içinden de geçer mi Ama nasıl saklarım seni ne çok sevdiğimi Sözler az kalır, çaresiz kalır Gözler anlatır, aşkı gözler anlatır ezberim
  4. emo anime çizimler

emo anime çizimler

Emocu ve anime çizimlerden hoşlanıyorsanız buyrun kızlar bakın bu çizimler hem siz emocular için hemde anime:tik:
  5. Erkeklerin göz yaşlarına boğuldukları anlar..

Erkeklerin göz yaşlarına boğuldukları anlar..

erkek göz resimleri Kadınlar kadar kolay olmasa da erkeklerin de üzüntülerine yenik düştüğü bir kırılma noktası var. Ve işte o noktada en maço geçinenin bile kendine hakim olması söz konusu değil... Onun ağladığını rüyamda görsem inanmam” mı diyorsunuz? Bu kadar iddialı konuşmayın çünkü biz kadınlar görmesek de, duymasak da erkekler ara sıra ağlarlar. Fakat onların ağlama sebepleri...

Sayfayı Paylaş