gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anime nedir Animenin anlamı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anime Ne Demekdir Anime'nin Anlamı Nedir

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda "anime ne demektir?" diyen misafirimiz ve sizler için anime kelimwesinin anlamını paylaşıyor ve merakları bir nebzede olsun gideriyoruz :)

Anime animasyon veya çizgi film anlamına gelen Fransızca kökenli, Japonca bir kelimedir.

Animeler, genelde mangaların televizyona ya da sinemaya uyarlanmasıdır. OAV veya OVA denilen videolar şeklinde de piyasaya sürülebilirler.

Anime nedir Animenin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şu anda sizi anlatan bir kelime?

Şu anda sizi anlatan bir kelime?

Şu anda sizi anlatan bir kelime yazın buraya.... Sizi, hissettiklerinizi, ruh halinizi... Anlatan tek bir kelime... - Yorgunluk-
  2. **Ölüm anında neler oluyor?**

**Ölüm anında neler oluyor?**

ölüm anında neler oluyor ölüm anında yaşananlar neler olur aninda olur ölmenin belirtileri Ölüm anında neler oluyor? Kimi ışık görüyor, kimi de doktorları tepeden seyrediyor... 'Ölüm sadece belli bir an değildir' diyen bilim adamları bu müthiş gizemin peşine düştü. İngiltere ve ABD'deki doktorlar, ölümün eşiğine gelinen andaki deneyimleri anlamak için, kalp krizi geçiren hastalar...
  3. Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

Kimseler anlamasın beni! Sen anla! Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, !!!!

kimseler anlamasın beni beni sen anla kadim sen anla Kimseler anlamasın beni! Züleyha'nın zindanında Yusuf anlasın, Leyla'nın çöllerinde Mecnun anlasın, Şirin'in dağlarında Ferhat anlasın, Aslı'nın yüreğinde Kerem anlasın, Sen anla! Beni kimseler anlamasın! Gözyaşlarını yüreğinde biriktiren "hüzün" anlasın, Yaprakları sararmış "hazan" anlasın, Karanlıkları...
  4. Ana Fikir Ne Demektir?

Ana Fikir Ne Demektir?

Paragrafta ana fikir nedir, açıklar mısınız? :)
  5. Giysiler Ne Anlatır?

Giysiler Ne Anlatır?

ıyafetlerimiz kişisel iletişimimizdir. Yani nasıl yaşıyorsak, dışarıdaki dünyaya onu giysimizle yansıtırız. İster modanın bize dikte ettiği şekilde giyinelim ister modayı tamamen reddedelim. Nasıl yaşıyorsak, bunu giydiklerimizle tüm dünyaya gösteririz. Kısacası, kişisel hikâyemizi aslında üzerimizde taşırız. Çevremizdekilerin stilleri de tanıyalım ya da tanımayalım ilk önce dikkatimizi çeken...

Sayfayı Paylaş