gebe
  1. feety

feety Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aniomani de %25 indirim + 5 taksit mis. alışveriş yapan varmı?

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında feety tarafından paylaşıldı.

merhaba face de gezerken aniomani diye bir siteye rastladım yeni açılmış sanırım. alışveriş yapan varmı acaba? ayakkabı fıyatları özellıkle bırkac model cok dusuk geldı fıyatları aynı markayı alsancakta sordum 145 dedı bu sitede 70 tl dıyor. acılısa özel de %25 ındırım varmıs ekstradan.

aniomani de %25 indirim + 5 taksit mis. alışveriş yapan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir'de PKK'ya para yardımı yapan 5 kişi yakalandı

İzmir'de PKK'ya para yardımı yapan 5 kişi yakalandı

İzmir’in Torbalı ilçesinde, kurdukları dernek aracılığıyla terör örgütü PKK’ya para yardımı yaptıkları ve eleman sağladıkları ileri sürülen 5 kişi yakalandı. Alınan bilgiye göre, bir istihbaratı değerlendiren Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, M.Ö. (46), Ş.Ö. (43), A.T. (31), K.B. (42) ve S.A’yı (29) yakaladı. devamı
  2. 5 kilo vermek için 25 öneri

5 kilo vermek için 25 öneri

Beslenme alışkanlıklarında yapacağınız küçük değişiklikler, istediğiniz formda vücuda sahip olmanızı sağlayabilir. Kalori hesabı yaparak her zaman başarılı sonuçlar alamayabilirsiniz! Missouri Belleville Memorial Hastanesi diyetisyenlerinden Beth Mueth, şöyle diyor: "Vücudunuzu bir makineymiş gibi düşünün. Kilonuzu dengede tutabilmeniz için aldığınız kalori ile harcadığınız kalorinin...
  3. Benzine 5 kuruş indirim

Benzine 5 kuruş indirim

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatında 5 kuruş indirim yapıldı. Ankara ve İzmir'de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,91 TL'den 2,86 TL'ye düştü. İstanbul'da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,92 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzinin litre satış fiyatı 2,87 TL'ye indi. Dağıtım firmalarının...
  4. 5 Öneriyle 25 Kilo Verin

5 Öneriyle 25 Kilo Verin

Beslenme alışkanlıklarında yapacağınız küçük değişiklikler, istediğiniz formda vücuda sahip olmanızı sağlayabilir. Kalori hesabı yaparak her zaman başarılı sonuçlar alamayabilirsiniz! Missouri Belleville Memorial Hastanesi diyetisyenlerinden Beth Mueth, şöyle diyor: "Vücudunuzu bir makineymiş gibi düşünün. Kilonuzu dengede tutabilmeniz için aldığınız kalori ile harcadığınız kalorinin...
  5. abd de 116, türkiyede 5 kilo?

abd de 116, türkiyede 5 kilo?

melişler dün aldığım acı habere göre amerikada yıllık bir kişi 116 kilo et yerken türkiyede kiş başı yılda 5 kilo et yiyormuş. yani günde 16 gram et düşüyor bize ki dişinin kovuğuna girmez. ayrıca amerikaya göre et fiyatının 5 katını ödüyoruz :ruyam:

Sayfayı Paylaş