gebe
  1. feety

feety Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aniomani den sipaiş veren varmı?

Konu, 'Ayakkabı Çanta Firmaları' kısmında feety tarafından paylaşıldı.

merhaba face de gezerken aniomani diye bir siteye rastladım yeni açılmış sanırım. alışveriş yapan varmı acaba? ayakkabı fıyatları özellıkle bırkac model cok dusuk geldı fıyatları aynı markayı alsancakta sordum 145 dedı bu sitede 70 tl dıyor. acılısa özel de %25 ındırım varmıs ekstradan.

aniomani den sipaiş veren varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Verem

Verem

Verem olduğunu görmek güç ve kuvvetinin ve maddi durumunun daha iyi olmasına; Veremli görmek, ince ve hassas duygulu, zeki kimseye delalet eder.Verem ile ilgili rüyalar, genellikle hayra yorulmaz, iç sıkıntısına işarettir. Rüyada verem ile ilgili şeyler, genellikle iyiye yorulmaz, içinizin sıkıldığına yorumlanır. Kişinin iş, para ve sağlık sorunu ile karşılaşacağına işaret eder.Rüyada verem...
  2. aniomani de %25 indirim + 5 taksit mis. alışveriş yapan varmı?

aniomani de %25 indirim + 5 taksit mis. alışveriş yapan varmı?

merhaba face de gezerken aniomani diye bir siteye rastladım yeni açılmış sanırım. alışveriş yapan varmı acaba? ayakkabı fıyatları özellıkle bırkac model cok dusuk geldı fıyatları aynı markayı alsancakta sordum 145 dedı bu sitede 70 tl dıyor. acılısa özel de %25 ındırım varmıs ekstradan.
  3. inek sütü veren varmı

inek sütü veren varmı

selam hanımlar acaba aranızda 1 yaşından önce bebeğine inek sütü veren varmı sakıncalı diyorlar acaba sakıncaları nelerdir bende bebeğime versem bişey olurmu acaba
  4. greyfurt diyeti ile kilo veren varmı

greyfurt diyeti ile kilo veren varmı

selam melekler hazır mevsimindeyken greyfurt diyeti yapmaya karar verdim aranızda greyfurt diyeti ile kilo veren varsa benimle paylaşabilirmi hakkaten greyfurt kilo verdiriyormu
  5. Zayıflama yüzüğü kullanıp kilo veren varmı?

Zayıflama yüzüğü kullanıp kilo veren varmı?

Mıknatısların Bakış Yönü Ayağa takılırken mıknatısların çıkıntılı olan tarafının içe gelerek mıknatısların ayak başparmağı tabanına temas halinde olduğuna emin olunmalıdır.Zayıflama yüzüğü etkileri ve size faydaları sıralanmıştır. Sizde herhangi bir zayıflama yüzüğü kullandıysanız olumlu veya olumsuz alıdğınız sonucu bizimle yorum bölümünden paylaşırsanız seviniriz. • Yüzük Ayağınıza...

Sayfayı Paylaş