gebe
  1. gznsk

gznsk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anion pedi kadın sağlığın en büyük yardımcısı

Konu, 'Kadınlar' kısmında gznsk tarafından paylaşıldı.

hanımlar merhaba kadın sağlığının en büyük yardımcısı olan anıon pedin satış temsilcisiyim bu konuda görüşmek ve benimle çalışmak istermisiniz

1-Bağışıklık sistemini güçlendirir
    2-Metabolizmayı geliştirir
    3-İltihabı tedaviye yardımcı olur
    4-Koku önler
    5-Stersi azaltır
    6-Yorgunluğu azaltır
    7-Bakteriyi önler

21.yüzyılın baş döndüren hızlı yaşam şartlarında, biz bayanların en büyük sorunu olan özel günlerimizde, hayatımızı kolaylaştıracak, bizi rahatlatacak ve normal günlerdeki gibi hissettirecek güzel kazançlar sağlayacak anıon ped kullanmayı istiyormusunuz .İşte bizim bu hayallerimizi ve sorunlarımızı yine yeni teknolojileri gerçekleştiriyor benimle çalışmak istermisiniz?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzmir bornovada oturuyoruz. Satın almak istiyorum. Ama malesef hiçbir yerde bulamadım. Bir sefer denedim, çok memnunun.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu ürün için amerika üretimi diyorlar türk kadınlarını kısırlaştırmak için üretilmiş olabilirmi aceba

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çin üretimi:) Helal sertifikalı ...İsteyene gönderim sağlayabilirim...

5. zeynep sena can

zeynep sena can Forum Okuru

3-4 hafta önce bir arkadaşımın bir arkadaşı vasıtasıyla winalite firmasının ürünleriyle karşılaştım. İlk başta çok şüpheci yaklaşmama hatta sunuma giderken aman ne olacak buda diğerleri gibidir dediğim ürünleri gördüm. Orada ki bayan arkadaş benim için sadece bana özel olarak sunum demo yapmaya başladı. İlk başta burun kıvırarak izlediğim demo ilerleyen dakikalarda heyecanla takip ettiğim bir gösteriye dönüştü. Meğer şimdiye kadar kullandığım ürünlerle kendi sağlığımı ne kadar tehlikeye atmışım farkına vardım. Sunum bitti ürünü ve ürünleri çok beğendim. Hemen eve gidip araştırmalara başladım. İnternet sitelerinden diğer ürünlerle ilgili içerisinde ne var diye araştırmalar yaptım ama maalesef hiçbir bilgiye ulaşamadım. Sizlerinde araştırma yapmasını ne kullandığımızı öğrenmenizi isterim. Sorularınızı 3-4 hafta önce bir arkadaşımın bir arkadaşı vasıtasıyla winalite firmasının ürünleriyle karşılaştım. İlk başta çok şüpheci yaklaşmama hatta sunuma giderken aman ne olacak buda diğerleri gibidir dediğim ürünleri gördüm. Orada ki bayan arkadaş benim için sadece bana özel olarak sunum demo yapmaya başladı. İlk başta burun kıvırarak izlediğim demo ilerleyen dakikalarda heyecanla takip ettiğim bir gösteriye dönüştü. Meğer şimdiye kadar kullandığım ürünlerle kendi sağlığımı ne kadar tehlikeye atmışım farkına vardım. Sunum bitti ürünü ve ürünleri çok beğendim. Hemen eve gidip araştırmalara başladım. İnternet sitelerinden diğer ürünlerle ilgili içerisinde ne var diye araştırmalar yaptım ama maalesef hiçbir bilgiye ulaşamadım. Sizlerinde araştırma yapmasını ne kullandığımızı öğrenmenizi isterim.']buradan[/URL] cevaplayabilirim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Nisan 2014
  6. Xgirl

Xgirl Forum Okuru

Bu kadar kör bakmayalım bu kadar ticaret odaklı olmayalım lütfen konu sağlıksa eger iki kere düşünelim.. Madem bu kadar kaliteli hassasciltler için faydalı NEDEN bebek bezi yapamıyolar..

7. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    çinde üretilen hiçbir ürünü evime sokmam bence türkiyede ki akredite kuruluşlardanda sertifikalattırın ürünü

8. didem_741

didem_741 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Hiçbir şekilde güvenilemez çin,şimdiye kadar kullandık bu pedleri herhangi bir şekilde birşey olmadı bundan sonramı olucak bize ?

9. kadriyeeroglu

kadriyeeroglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aldığım duyuma göre firma yakında bebek bezi üretimine de geçecekmiş. Bu kadar ön yargılı olmayın bence. Ürünü kendiniz deneyin, denemekten zarar gelmez. Ayrıca zaten denediğinizde farkın piyasadaki en iyi denilen ürünlerle kıyaslanamayacak kadar iyi olduğunu göreceksiniz. Bende Çin malına kesinlikle karşı olan biriydim ve winalite farkını gördükten sonra tereddütsüz tavsiye ediyorum.

10. emine yıldız

emine yıldız Forum Okuru

Kullanıcı ve satış temsilcisi olarak söylüyorumki Öncelikle bebek bezi üretimde var..fakat çok pahalı olduğu için türkiyeye henüz getirilmiyor..çin konusuna gelince;şuan günümüzde kulllandığımız bir çok ürün maliyeti ucuz olduğu için çin de üretiliyor..ayrıca zararlı olsaydı sağlık bakanlığı onay vermezdi diye düşünüyorum..bence önyargılı olmamak lazım..

11. Sema hanım

Sema hanım Forum Okuru

Anion pedi kadın sağlığın en büyük yardımcısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bankalarda genel müdür yardımcısı sayısında büyük artış

Bankalarda genel müdür yardımcısı sayısında büyük artış

Bankalarda genel müdür yardımcısı sayısında büyük artış ANKA Bankalar arasındaki rekabet toplam aktifler, krediler, mevduat hacmi, kredi kartları, şube ve personel sayıları gibi bankacılık alanlarının yanı sıra üst yönetim kadrolarının sayısına da yansıdı. Geçmiş yıllarda tek haneli rakamlarla ifade edilen bankalardaki üst yönetim kadroları günümüzde birçok bankada çift haneli sayılara...
  2. Kadınların en büyük giyim hataları

Kadınların en büyük giyim hataları

Sadece tayt giymek Evet taytlar birkaç sezondur çok moda ama eğer bacaklarınıza yeterince güvenmiyorsanız, asla taytı tek başına giymeyin. Uzun tunikler ve topuklu çizmelerle çok daha çekici görüneceğiniz kesin! Yerine göre giyinmemek Şık bir partiye salaş bir pantolonla, bir sokak festivaline gece kıyafetiyle katılamazsınız. Bu en basit görgü kuralıdır. Eğer rahatlığınızın ön planda...
  3. Kadının En Büyük Silahı: Özgüven!

Kadının En Büyük Silahı: Özgüven!

kadında özgüven silah sıkan kadınlar özgüvenli kadın bacağında silah olan kadın kadınlarda özgüven Kadının bir erkeğe karşı kullandığı en büyük gücü özgüvendir. Özgüveni olan kadın her zaman ne yaptığını ve ne yapacağını bilir ve en önemlisi karşısındaki erkeğe bunu hissettirir. Dik duruşu onu her zaman çekici kılar. Hepimiz kendimizden emin olmalıyız ilk önce biz varız ve istersek herşeyi...
  4. Akıllı Günlük Kadın Pedi

Akıllı Günlük Kadın Pedi

kadın pedi kadın pedi kullanımı günlük ped kullanımı Genesis İlaç, bir ilki gerçekleştirerek, bayanlara genital akıntı sorunu ile karşılaştıklarında, teşhis ve tanı kolaylığı sağlayan Vi Sense isimli günlük akıllı ped ürünü satışa sundu. Özellikle yaz aylarında deniz ve havuz yoluyla geçebilecek mikroplar için Vi Sense en öncelikli tanı ürünü özelliğinde. Rahat bir günlük ped...
  5. kadınların En Büyük Kabusu: Doğum Korkusu....

kadınların En Büyük Kabusu: Doğum Korkusu....

Kadınların Korkusu Doğum Kadınların Doğum Korkuları Herhalde kadınların hayatta en çok korktukları ama en çok istedikleri şey doğum yapmaktır...Tabi ne de olsa doğanın kanunu aslında Allah onun kolaylığını veriyordur diye düşünüyorum...Her anne zaten bebeğini kucağına aldığında ne kadar acısı da olsa hepsini unutur gider diye düşünüyorum...Tabi her doğum acılı ağrılı olmuyor bu da...

Sayfayı Paylaş