gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Anıtkabir'e 10 Kasımda yoğun ilgil

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 70. yılında, Anıtkabir ziyaretçi akınına uğradı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 70. yılında Anıtkabir’de düzenlenen devlet törenine, bu yıl 7 bini öğrenci olmak üzere yaklaşık 15 bin kişi katıldı. Törenlerin ardından halkın ziyaretine açılan Anıtkabir'e ilişkin ziyaretçi rakamları yayınlandı.

Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinde yer alan Anıtkabir ziyaretçi sayısına ilişkin verilere göre, bugün 10 bin 626’sı yabancı, 221 bin 551’i yerli olmak üzere 232 bin 177 kişi Atatürk’ün manevi huzuruna çıktı.

Böylece Kasım ayında, Anıtkabir’i ziyaret edenlerin sayısı 493 bin 846’ya ulaştı. Anıtkabir’i geçen yıl 10 Kasım’da 546 bin 620 kişi ziyaret etmişti.

guncel.net

Anıtkabir'e 10 Kasımda yoğun ilgil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 kasım atatürk haftası ile ilgili yazılar

10 kasım atatürk haftası ile ilgili yazılar

Okula giden çocuğum kafamın etini yedi lütfen bana on 10 kasım atatürkü anma haftası ile ilgili yazılara örnekler vermeniz mümkün mü
  2. 10 Kasım İle İlgili Şiirler

10 Kasım İle İlgili Şiirler

Bu konu 10 Kasım şiirleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün bildiğiniz gibi Cumhuriyetimizin 89. yılını kutluyoruz. Bilhassa İstanbul Boğaziçi'nde akşam 19:00 'dan itibaren yapılacak olan havai fişek gösterisi merakla bekleniyor. Geçirdiğimiz bu kutlu günün ardından Kasım ayında da bir anma günü yaşayacağız. 10 Kasım 'da Ata 'mız tüm yurtta çeşitli etkinliklerle...
  3. 10 Kasımla ilgili şiirler lazım melekler !!

10 Kasımla ilgili şiirler lazım melekler !!

Melekler bana 10 Kasımla ilgili şiirler lazım, sizler meleksiniz bana yardım edersiniz değil mi :)))
  4. 10 Kasım İle İlgili Şiirler 2014

10 Kasım İle İlgili Şiirler 2014

Atatürk ile ilgili şiirler, 10 kasım şiirleri, 10 kasım ile ilgili kısa şiirler, 10 kasım Atatürk ile ilgili şiirler Her sene 10 Kasım tarihin de ulu önder Atatürk'ün aramızdan ayrılışının gün dönümü olarak tüm yurt da ve okullarda yad edilir. Bu önemli gün olan 10 Kasım Atatürk ile ilgili şiir arayanlar için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. 10 KASIM TÜRKÜSÜ Atatürk! Anıtkabir...
  5. Atatürk ile ilgili söylenmiş 10 kasım sözleri

Atatürk ile ilgili söylenmiş 10 kasım sözleri

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım ile ilgili söylenen sözleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Ölümünün ardından dünyaca ünlü kişilerin de söylemiş olduğu sözleri de paylaştığımız bu konumuz da biz de melekler mekanı olarak atamızı saygı ve sevgi ile minnetle anıyoruz. Ayrıca 10 kasım ile ilgili facebook sözlerine buradan ulaşabilirsiniz. 10 Kasımda...

Sayfayı Paylaş