gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anıtkabiri Gezmeye Ne Dersiniz?

Konu, 'Atamızın Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anıtkabiri gez anıtkabirin içini gez anıtkabirin içini göster anıtkabir anıtkabir in
    anıtkabiri henüz gezmemiş olanlar üzülmeyin buyrun sizi gezdirecem burdan lütfen:)

Tıkla ve Gez....

Anıtkabiri Gezmeye Ne Dersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anıtkabir

Anıtkabir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anıtkabir

Anıtkabir

ANITKABİR Türk Kurtuluş Savaşı'nın ve Türk İnkılâplarının büyük önderi Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türk vatanının bağımsızlığını kazanması için giriştiği savaş ve Türk milletini çağdaş uygarlık seviyesine ulaştırmak amacıyla gerçekleştirdiği inkılâplarla geçen yaşamı 57 yıl sürmüş ve Büyük Önder 10 Kasım 1938'de ebediyete intikal etmiştir. Mustafa Kemal...
  3. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  4. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  5. Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz ?

Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz ?

Anıtkabir bu dönem ki performans ödevim ve onun hakkında her türlü bilgiyi toplayıp düzenleyeceğim. Siz bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz, Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz benim için :)

Sayfayı Paylaş