gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ankara Beypazarı handanca kareler

Konu, 'Ankara Melekleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Burası Beypazarı Kırbaşı köyü arkadaşlar... Hafta sonu gezintimden karaler sizlere:) [​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    eyyy ankarammm ne cok ozluyorum senı.....heryerı guzel topragımınnnnn guzel reımler sagol handancımmmm

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok guzel canim,heryer yemyesil olmus ne guzel.Sofraya da bayildim,afiyet olsun.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    handanca mükemmel kareler yakalamışsın cok güzel yerler var türkiyede süper :)

Ankara Beypazarı handanca kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. handanca

handanca

handanca han danca Selam handanca zahmet olmassa banada bakarmısın burcum yengeç teşekkürler
  2. Ankara beyaza büründü- handanca yollarda:)

Ankara beyaza büründü- handanca yollarda:)

Bunlar sabah çektiğim ilk görüntüler. Devamı gelecek.. Karı sevmem ama özlemiştim itiraf ediyorumhoppa Bunlar 27/Ocak/2010 Bunlarda 3 Şubat 2010
  3. handanca nerede?

handanca nerede?

Arkadaşlar, İşimin yoğunluğu olsada konumu kitlemeyip zaman buldukça gelip sizlere açılım yapmaya çalışıyorum.. Bunun dışında konumu kilitli görürseniz buradan bilgi almaya çalışın. Lütfen konu kilitli ise talepte bulunmayın.. Konumun açılmasını bekleyin.. 28/04/2010 Bugün itibari ile aylık açılımlarımı (Mayıs Tarot Aylık Açılım) tamamlamak için Tarot konumu kilitledim.. Ayın 30 unda...
  4. Ankaradan BEYPAZARI turu gezisi ( Ankara çıkışlı Beypazarı şenlikleri )

Ankaradan BEYPAZARI turu gezisi ( Ankara çıkışlı Beypazarı şenlikleri )

beypazarı şenlikleri 2010 beypazarı yemek yerleri BEYPAZARI GEZİSİ 17 NİSAN 09 MAYIS 19 MAYIS 23 MAYIS 05 HAZİRAN 06 HAZİRAN 20 HAZİRAN 04 TEMMUZ 08 AĞUSTOS 05 EYLÜL 03 EKİM 07 KASIM TUR TARİHİNDEN 15 GÜN ÖNCESİNE KADAR YAPILAN KESİN KAYITLARDA % 10 İNDİRİM UYGULANIR Müze kartınızı ofislerimizden alabilirsiniz (20YTL) Sabah saat 08.30’da Emekli Sandığı...
  5. Beypazarı kurusu

Beypazarı kurusu

beypazarı kurusu Beypazarı kurusu nasıldır, tarifi nedir hepsi burda arkadaşlar ben beypazarı kurusunu çok severim bilmem aranızda yiyen varmı ama dehşet güzel bir tad. Burda bulamıyorum ama abim ne zaman ankaraya gitse ondan istiyorumm:D işte size tarifini veriyorumm deneyinn harika bişeyy çaya batırıp yemek çok güzelll:D:D MALZEMELER 4 su bardağı un 2 tatlı kaşığı instant maya...

Sayfayı Paylaş