gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ankara Buluşma Organizasyonları

Konu, 'Ankara Melekleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Mesela 15 Kasım Pazar Günü Bir organizasyon yapsak katılırmısınız? Ankarada yaşayan melekler hepinizin fikirleri dahilinde belirleyeceğimiz bir yerde yada Evde Buluşmayı öneriyorum.

Katılmak isteyenler buluşma yer önerisini ve katılım durumunu belirtsin Lütfen.

Son düzenleme: 20 Ekim 2009
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Masraflar katılıma göre blirlenip paylaştırılacaktır. Kimseye yük olmayalım.

Mesela evde düşünülürse her gelen bir parça bişey getirirse güzel olur.

Tanışalım kaynaşalım:d045:

Son düzenleme: 20 Ekim 2009
  3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa orda olmayı isterdim uffff burda kimse yokki:uhu: size iyi buluşmalar umarım güzel olurr

4. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben giresunda yaşıyorum ama senede 3 4 kere ankaraya giderim kasımın 15 inde bende anakrada olabilirim belli değil ben size söylerim çok iyi olur

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Katılım olursa güzel olur valla:)

6. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sanıyorum katılım olmayacak. gerçi 15 kasımda Ankara da soğuk olur bencede. ankara başkent olduğundanmıdır nedir. ankarada üretilen hiç bir fikir uygulama alanı bulamıyor. siyaset buna güzel örnek. kızılcahamamda alınan kararlar ankaradan uygulanıyor. istanbulda alınan kararlar ankarada uygulanıyor. hatta imralı- diyarbakır -kandil üçgeninde alınan kara bu gün ankarada uygulanıyor. ama kararı ankarada alıp uygulamasını ankaradan yapmayı Atatürk ten başka beceren olmadı:).üzülme arkadaşım senin fikrin ve niyetin çok güzel ama burasıda ankara yaniii:)

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ankara cok guzel bir sehir,universite hayatim Ankara da gecti,orada cok guzel dostluklarim oldu,sizin icin cok sevindim,ben yurt disindayim,bulusursaniz benim icinde eglenin.

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bu şimdilik bir fikir aşamasında. Sizin fikirlerinizle yada düşüncelerinizle uzaktan yakından alakası yok. Bu ay olmassa başka bir zaman olur.

9. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    olur olur inşallah. çok sevinirim hatta bende toplanalım altın günü yapalım:)

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Maşallah sen ne misafirperversin öyle :D Eee börek, pasta, çörek var mı :D Ama elde açacaksın, patiserie mamüllerinden anlarım ona göre yoksa ceza verrim sana :)

Canımcım davetin için tşkler ama bizim Ankara'da davet edildiğimiz bir yer var :) Eğer ki zaman kalırsa belki sanada geliriz :D

11. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ne güzel ya keşke bende olsaydım :uhu:
    Ankarada akrabalar var ama genelde yazın gideriz:uhu:
    neysee size iyi eğlenceler:uhu:

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Simdi Ankara da olmak vardi.Katlimin olacagina eminim,keske ben de olsaydim.

13. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    kızkardeşim evleniyor. Tazı gibi onun peşinde koşturuyorum. Şimdilik askıya alalım bu konuyu. İlk müsait zamanda bir tarih belirleyelim ama.

Ankara Buluşma Organizasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SÜrprİz BuluŞma!.

SÜrprİz BuluŞma!.

SÜRPRİZ BULUŞMA!... TAMER KARADAĞLI, ESKİ EŞİ ARZU BALKAN'LA ETİLER'DE BAŞBAŞA AKŞAM YEMEĞİ YEDİ... Geçtiğimiz nisan ayında tek celsede boşandığı oyuncu eşi Arzu Balkan'la önceki akşam Mori Sushi adlı restoranda akşam yemeği yiyen Karadağlı, geçtiğimiz haftalarda kızı Zeyno'dan ayrı kalmaya alışamadığını belirmiş ve "Benim için en...
  2. ilginç buluşma

ilginç buluşma

Dünyanın en uzun ve en kısa atı buluştu İkili, aralarındaki 158 cm’lik boy farkı nedeniyle göz göze gelemese de ilk kez dünyanın en küçük atı ile en uzun atı birlikte görüntülendi. Dünyanın yaşayan en uzun atı ünvanına sahip, 2 metre boyundaki Radar ile dünyanın yaşayan en küçük atı ünvanını elinde tutan, 43 cm boyundaki Thumbelina bir araya geldi. St. Louis, Missouri’deki bir...
  3. düğün organizasyonuna davet

düğün organizasyonuna davet

Beklentilerinizi gerçeğe dönüştüren detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen organizasyon firmaları kıyasıya yarış halinde. Bembeyaz ve ne yazık ki çok ayrıntılı bir rüya bu. Kendinizi o bitmez tükenmez ayrıntılara kaptırırsanız rüya kolayca kabusa dönüşebilir. Havalar pek de öyle ısınmadı; güneş, içimizi kıpır kıpır edeceğine saklıyor kendini. Fakat...
  4. İstanbul'da sürpriz buluşma

İstanbul'da sürpriz buluşma

İstanbul yarın sürpriz bir buluşmaya sahne olacak. Başbakan Erdoğan, yarın Irak Cumhurbaşkanı Talabani ile görüşecek... Başbakan Erdoğan, yarın İstanbul'da Irak Cumhurbaşkanı Talabani ile görüşecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 5. Dünya Su Forumu'na katılacak olan Irak Devlet Başkanı Celal Talabani ile bir görüşme yapacak. Erdoğan, İstanbul'daki Başbakanlık Ofisi'nde...
  5. Boğazda Teknede Düğün Organizasyonları

Boğazda Teknede Düğün Organizasyonları

Nikahta imzalar atılıp hayatlar birleştirildikten sonra bu mutlu günü kutlamak adına düzenlenen düğün organizasyonları içinde son yıllarda en çok tercih edilenin boğazda tekne düğünleri organizasyonunun olduğu görülmektedir. Çiftlerin artık düğün eğlenceleri için tekne ve yatları tercih etmelerinin çok geçerli nedenleri var. Kısa özetlemek gerekirse; Artık demode hale gelmiş lüks mekanlar ve...

Sayfayı Paylaş