gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Çağ Hastanesi randevu alma Ankara Çağ Hastanesi randevu iptal etme Ankara Çağ Hastanesi telefon numaraları Ankara Çağ Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, Ankara Meleklerimize ve Ankara'da ikamet eden misafirlerimize, ayrıca ilgili tüm arkadaşlarımıza Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri hakkında ki bilgileri paylaşıma sunuyor ve randevu almak isteyenler için de Ankara Çağ Hastanesi randevu alma bilgilerinin yanısıra, randevusu iptal etmek isteyenleride düşünüyor Ankara Çağ Hastanesi randevu iptal etme konusunda gerekli olacağı için Ankara Çağ Hastanesi telefon numaraları sunuyoruz Melek'ler. Kısacası Ankara Çağ Hastanesi hakkında bilgilere yer veriyoruz.

Ankara Çağ Hastanesi
    Hastane Adı: Çağ Hastanesi
    Telefon: (0312) 430 08 08
    Faks: (0312) 430 08 26
    Adres: Meşrutiyet Cad. No:33
    İl: Ankara
    İlçe: Çankaya
    Web Adres: www.caghastanesi.com.tr

1997 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile halkımızın hizmetinde olan Özel Çağ Hastanesi 2008 yılı Nisan ayı itibarı ile Veni Vidi Sağlık Grubu
    bünyesine katılmıştır.

Özel Çağ Hastanesi; yenilenen binası, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı uygun tedavi, yeterli bilgi akışı hasta ve
    yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke
    edinmiştir.

Çağdaş bilgi ve teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak modern tıbbın tüm gereklerini yerine getiren, meslek ahlak kurallarına bağlı, hasta ve
    hasta yakınlarının memnuniyetini birinci derecede önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan Özel Çağ Hastanesi;60 yatak
    kapasitesi, 4 ameliyathane, Yeni Doğan ve Erişkin Yoğun Bakım Üniteleri, 19 branşta hizmet veren polikliniği, 24 saat açık acil servisi ile dünden
    bugüne gelecek sağlıklı nesillere “Önce İnsan” anlayışından ödün vermeden rehberlik etmektedir.

Çağ Hastanesi Hakkında
    MİSYONUMUZ
    Etik değerlere önem veren, hastaların, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, beklentilerin ötesinde sürekli gelişime açık,
    çağdaş standartlarda hizmet sunan bir hastaneyiz.

VİZYONUMUZ
    Gelişen teknoloji eşliğinde, yüzü daima ileriye dönük kurumsal bütünlüğünü sağlamış, hep ilkleri başaran kimliğiyle sınıfında öncü, çalışanlarına ve
    hastalarına mutluluk veren kaliteli hizmet üretmek ve sunmak.

Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Çankaya Hastanesi randevu alma Ankara Çankaya Hastanesi randevu iptal Ankara Çankaya Hastanesi telefon numaraları Ankara Çankaya Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, ayrıca ilgili tüm arkadaşlarımız için Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri hakkında merak edilenleri...
  2. Ankara Güven Hastanesi  iletişim bilgileri

Ankara Güven Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Güven Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Güven Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Güven Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Güven Hastanesi online randevu almak Ankara Güven Hastanesi randevu alma Ankara Güven Hastanesi randevu iptal etme Ankara Güven Hastanesi telefon numarası Ankara Güven Hastanesi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Güven Hastanesi hakkında bilgiler...
  3. Ankara Güdül Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Güdül Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Güdül Devlet Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Güdül Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Güdül Devlet Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Güdül Devlet Hastanesi online randevu almak Ankara Güdül Devlet Hastanesi randevu alma Ankara Güdül Devlet Hastanesi randevu iptal etme Ankara Güdül Devlet Hastanesi telefon numarası Ankara Güdül Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri hastane...
  4. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online randevu almak Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu alma Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu iptal etme Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası Ankara...
  5. Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Akay Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Akay Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Akay Hastanesi online randevu almak Ankara Akay Hastanesi randevu alma Ankara Akay Hastanesi randevu iptal etme Ankara Akay Hastanesi telefon numarası Ankara Akay Hastanesi ulaşım bilgileri Ankara Akay Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili...

Sayfayı Paylaş