gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ankara Club Leylaa yılbaşı programı 2010

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

club leylaa ankara club leylaa clup leyla ankara leyla clup Doyasına eğlencenin tadına varıp unutamayacağınız bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız Ankara Club Leylaa yı tercih edebilirsiniz

GRUP SU
    ABİDİN
    ORYANTAL
    DJ

FİX MÖNÜ LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ

FİYAT: 70 - 90 TL

TEL: 475 46 50

Ankara Club Leylaa yılbaşı programı 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara yılbaşı programları 2010

Ankara yılbaşı programları 2010

ankara yılbaşı 2010 ankara yılbaşı programları yilbaşi programlari programları programı Yılbaşına sayılı günler kala birçok eğlence mekanı ve oteller programlarını hazırladılar.Eee yılbaşı diyince elbetteki özel birşeyler yapmak ve yılbaşını en iyi şekilde geçirmek isteyenlerde elbetteki o gün keseyi biraz daha açacaklar Ankara da oturan ve yılbaşı programları hakkında bilgi arıyorsanız...
  2. Sheraton Ankara Copper Club Yılbaşı 2010 Programı

Sheraton Ankara Copper Club Yılbaşı 2010 Programı

sheraton ankara yılbaşı cooper sheraton cooper 2010 yılına Ankara Sheraton otel Cupper clubta girmek isteyenler için gerekli bilgiler ve yılbaşı programı şu şekilde Dj Özgür ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye doyamayacaksınız... Barmenlerin sizin için hazırlayacağı özel içkiler ve kokteyller ile LİMİT SİZ SİNİZ ! Copper Club Giriş Ücreti: kişi başı 170.00 TL, Limitsiz yerli ve...
  3. Ankara Grand Rixos Yılbaşı 2010 Programı

Ankara Grand Rixos Yılbaşı 2010 Programı

Ankara Grand Rixos otelde 2010 yılına Safiye Soyman ve faik Öztürk ile girmek istiyenler için gerekli bilgileri veriyorum Safiye Soyman ve Faik Öztürk ile Grand Balo Rezervasyon: 312 410 55 00
  4. Ankara Swiss otel yılbaşı programı 2010

Ankara Swiss otel yılbaşı programı 2010

swiss otel yılbaşı swiss otel ankara yılbaşı 2010 ankara programları programı Ankara yılbaşı gecesine Bengü ile giriyor sanatçının yer alacağı program hakkında sizlere bilgileri veriyorum OPTION TOUR-Ankara MUHTEŞEM YILBAŞI PROGRAMI ANKARA SWİS OTEL'de 5* 2009/2010 Yılbaşın’da BENGÜ Sizlerle Oryantal Show Sürpriz Eğlenceler 5* Otelimizde Yemekli 195.TL den Başlayan Fiyatlarla 5* Otelimizde...
  5. Ankara Hancı Meyhane yılbaşı programı 2010

Ankara Hancı Meyhane yılbaşı programı 2010

ankara yılbaşı eğlence yerleri yılbaşı eğlence mekanları ankara mekanları Ankara Hancı Meyhane 2010 yılbaşı gecesi hazırlamış olduğu program hakkında bilgileri veriyorum arkadaşlar Ankara'da yılbaşı eğlence mekanları arasında ilk sıralarda yer alan Hancı Meyhane, 2010 Yılbaşı Özel Programı ile Ankara Gecelerini şenlendirmeye devam ediyor. Yılbaşı gecesi mekanımızda yapılacak olan eğlencede...

Sayfayı Paylaş