gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ankara 'da 2013 yılbaşında nerelere gidilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ankarada ikamet etmekteyim ve hayatımda ilk kez arkadaşlarımla yılbaşında dışarı çıkmayı düşünüyoruz.Yalnız hala nereye gideceğimize karar veremedikçGerçi nerde program var onu da bilmiyoruz.Ankarada yılbaşı için nerelere gidilir?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Ankara 'da 2013 yılbaşında nerelere gidilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

Selam kızlar biz ankaraya yeni taşındık ve sizden ankara da İftarda Gidilecek Yerler nereleri diye öneri ve yardım bekliyorum. Bana Ankara da ki güzel yerleri yazarsanız sevinirim:)
  2. Çin'de Nerelere Gidilir ?

Çin'de Nerelere Gidilir ?

Bu konu Çin'in turistik yerleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, belki kurban bayramında bir tatil yapmayı planlıyor, 5 günü dolu dolu geçirmek istiyorsunuz. Aslında size tatil 5 gün değil de daha fazla olsaydı, Çin'e gitmenizi tavsiye edebilirdik. Çünkü bu sayfamızda Çin'in turistik yerlerinden bahsedeceğiz sizlere. Siz en iyisi bu kurbanda yurtiçi gezin, daha uzun bir...
  3. ANKARA da nerede en güzel Kına Gecesi yapılır? Öneriniz?

ANKARA da nerede en güzel Kına Gecesi yapılır? Öneriniz?

Merhaba arkadaşlar, sizlere sormak istediğim ANKARA'da güzel bir kına gecesi yapmak istiyorum hem modern hem geleneksel iç içe olsun isttiyorum.. Bunun için araştırmalara başladım.. ve sizlere sormak istiyorum, Kına Gecenizi nerede yaptınız.. Bende araştırdıkça sizlere paylaşacağım.. şimdiden teşekkür ediyorum..
  4. 2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

Bu konu; 2013 yılbaşı kim nerede sahne alkacak konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı gecesi evde oturmak istemeyenler için eğlence mekanları dopdolu programlar yapmak izere hazırlıklarını tamamladılar. Yerli ve yabancı turistleri mekanlarında ağırlayacak olan büyük firmalar gecelerine renk katmak üzere ünlü sanatçılara da kesenin ağzını açtılar. Siz de yılbaşı gecesi...
  5. Ankara 2013 Yılbaşı Eğlence Mekanları

Ankara 2013 Yılbaşı Eğlence Mekanları

Bu konu; Ankara 2013 Yılbaşı Eğlence Mekanları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kışın şu soğuk ve iç karartıcı günlerinde nefes almak ve biraz olsun eğlenmek için yılbaşı tatili iyi bir fırsat. Eğer evde oturup, mısır patlatıp tombala oynayarak vakit geçirmek istemiyorsanız, bu bölümümüzde ki bilgileri gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bir önce ki konumuzda paylaştığımız...

Sayfayı Paylaş