gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Ankara ile ilgili sözler...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Ankara ile ilgili sözler...
    • Hey gidi Ankara hey, Beni de benzettin ya kendine. Astın suratımı, resmileştirdin beni
    Bedirhan Gökçe
    Ayazınla Beni Tehdit Etme Ankara, Hayallerimi Yaksam Ağustos'u Yaşarsın...

• Ankaralı olmak :
    AYAŞ'ta kapama yemek ardından içmecelere gitmek.
    BEYPAZARI Hıdırlıkta seyre dalmak,Höşmerimden lezzet almak
    NALLIHAN'da ava çıkmak ,çayırhandan kömür almak
    POLATLI'da kavun almak , geceleri muhabbete dalmak
    ÇAMLIDERE'de yayla gezmek, KIZILCAHAMAM'da kavurma yemek
    GÜDÜL'de bağa dalmak ,Kiğmirden sazan tutmak
    HAYMANA'da kaplıcaya girmek, BALA'da ekin biçmek
    KALECİK'te kara üzüm, ÇUBUK'ta turşu yemek.
    GÖLBAŞI'nda suya dalmak, ELMADAĞ'da kayak yapmak
    SİNCAN'da alem kurmak, KAZAN'da kaşık kırmak

• Ankara Çocuğu; Gerekirse Aç Gezer Ama Şık Gezer.Uyanıktır Askerde En Arazi İşleri Kapar.Kenar Mahallede Berduş, Bahçelide Cankuştur.İzmire Gitti mi, istanbullular Gibi Yerleşmez.Bir An Önce Dönmek İster.Zarif Adamdır, Sinemaya Tek Gitmez Gitsede Tek Çıkmaz.Benjamin Button Gibidir Yaşlandıkça Gençleşir.Yediği Balıktan, Tuttuğu Takımdan, Sevdiği Kadından Vazgeçmez..Geliyorum Dedi mi Gelir Gidiyorum Dedi mi Gider..Nereye Giderse Gitsin ANKARA'YI Över Ve Elbet Birgün Yine ANKARA'ya Döner
    • ANKARA'nın pLakası kaç? Dedi-06 dedim... AnTaLyanın pLakası Kaç ?dedii.-06 Dedim.. Péki İsTanßuLun pLakası Kaç ? dedi .-06DéDim. ßöyLé Saçma Şéymi 0LuR! dedi
    .-ßizé HéR yéR 'AnkaRa'DéDim.SusTu..! ♥ ♥ ♥

• Bana neden Angarayi cok sewiyorsun diyenlere nedenini Uzun uzun anlatmam Onlara diyecegim tek kelime sudur:
    cünküBEN HEP EN iYiSiNE LAYiĞiM ;)

• Velhasılı kelam Ankaralı olmak dört bir yanının,dört bir güzelliğini yaşamak.
    Bozkır diyenlerin inadına İrem bahçesinde yaşamak,göğsünü gere gere "Angaralıyım gardaş.." diyebilmektir
    ..

2. zalım 06

zalım 06 Forum Okuru

Etimesgut - Emirler unutuldu yeminler…

Ankara ile ilgili sözler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat ile ilgili sözler

Hayat ile ilgili sözler

hayat ile ilgili sözler yaşam ile ilgili sözler moda hayatın kötülüğüyle kefenle Hayata dair hayat ile ilgili güzel özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum buyrun arkadaşlar=) * Dolaşan bir gölgedir hayat Shakespeare * Erkekler hayatı çok erken, kadınlar çok geç anlar Oscar Wilde * Hayat bir masala benzer Uzunluğu değil, iyi olup olmadığı önemlidirSeneca * Hayat, bir oyuna benzer;...
  2. Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili bencilliği anlatan güzel ve yeni sözler lazım varsa benimle paylaşın lütfen.
  3. Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler lazım bana yeni Evlilik İle İlgili Sözler olursa çok daha iyi olur.
  4. Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler istiyorum sizden kızlar paylaşımınız için şimdiden çok tşkler.
  5. Ankara ile ilgili bilgi lazım

Ankara ile ilgili bilgi lazım

Ankara 'yı araştırıyorum ve bu ille ilgili tafsilatlı bilgiye ihtiyacım var, yardımcı olurmusunuz lütfen..

Sayfayı Paylaş