gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Ankara Kedisi..

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

ankara ankara kedisi kedisinin özellikleri kedısı kedisi özellikleri çokk tatlı bu kediler yaa melişlerimmm.:laugh:

Ankara Kedisi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Büyük Kedis

En Büyük Kedis

Dünyanın En Büyük Kedisi
  2. van kedisi

van kedisi

kedi cinsleri Türkiye'de üretilen ve saf Türk kedisi olan bu ırkın anavatanı ve kökeni Van yöresidir. Van kedisi korkmadan suya girip yüzen tek kedi ırkıdır ve 1969 yılında saf kan kedi ırkı olarak kabul edilmiştir. Dünya üzerindeki kedi cinsleri arasında en doğal olan türlerden biri olarak tanınmaktadır. İlk kez bir ingiliz çift tarafından ingiltere'ye götürülmüş ve çoğaltılmış daha...
  3. Dünyanın En Uzun Kedisi

Dünyanın En Uzun Kedisi

kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi: Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın...
  4. aclyanın kedisi köpeği=)

aclyanın kedisi köpeği=)

Merhaba arkadaşlar ben de birçoğunuz gibi tam bir hayvan aşığıyım..Ölüyorum bitiyorum bir köpek bir kedi gördüğümde..Sokakta pislikten görülmese bile bana çok şirin geliyor hepsi..Herkes ıyy diye kaçarken ben sevmek için kovalıyorum birçoğunu..Böylesine deliyim yani :laugh: Şimdi benm cancağızlarımla sizleri tanıştırayım öncelikle benm 3 evim var birisi annemin ev birisi babamın evi(annemle...
  5. çitosun kedisi sudenaz

çitosun kedisi sudenaz

citosun zararları Melekler size şirin mi şirin,tatlı mı tatlı,yaramaz mı yaramaz kedim sudenazı tanıştırim:)Şimdi oturmuş olduğum yerde bana can yoldaşlığı yapıyor sudenaz..Oturduğum yer bahçeli şirin bir köy evi ; sudenaz yatak odamın penceresinde uyur benim gibi de uykucudur:D sabah beni gördüğü zaman yere yatar yuvarlanır sevgi gösterisi yapar bende ona sabah sütünü ikram ederim.Eşimi bahçe...

Sayfayı Paylaş