gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ankara Stardust'da Vj Bülent ile 2010

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

stardust ankara ankara stardust Sınırsız doyasıya eğelence için Ankara'da tercih edebileceğiniz yerlerden biride VJ Bülent'in sahne alacağı Stardust.Bu çılgın yılbaşı partisi için gerekli bilgiler ise şöyle
    2010!A VJ BÜLENT İEL MERHABA DİYORUZ !!!
    - Solist Berna
    - Pop - Alaturka
    - Dansöz Show
    - Süpriz Eğlenceler
    - Dj Aykut
    - Sengin Yılbaşı Menüsü
    - Sınırsız Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecek

BİSTRO KİŞİ BAŞI : 50 TL ( Kuruyemiş - Meyve - Sınırsız Yerli Alkollü İçecek )

GALA KİŞİ BAŞI : 90 TL

10 KİŞİ ve ÜSTÜ GRUPLARA % 10 İNDİRİM UYGULANIR !!!

REZERVASYON İÇİN : 0312 230 54 41 - 42

GÖMÜ TUR | TATİL ROTANIZ | HAYALLERİNİZLE BULUŞTUĞUNUZ YER | ANKARADAN KURBAN BAYRAMI OTELLERİ | ANKARADAN KURBAN BAYRAMI TURLARI

Ankara Stardust'da Vj Bülent ile 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vj bülent -candamarımsın

Vj bülent -candamarımsın

candamarımsın şarkı sözü vj bülent candamarımsın indir vj bülent şarkı sözü mp3 indir can damarımsın senden önce öylesine nefes almış bu beden seni beklemişim ben bir ömür boyu meğerse hiç bilmeden en büyük aşkımdın belki ama en büyük korkumdun bir yandanda ya bir gün biterse bu aşk diye ağlıyorum her gece ya bir gün biterse bu aşk diye ağlıyorum her gece ben senin...
  2. vj bülent candamarımsın

vj bülent candamarımsın

vj bülent candamarımsın şarkı sözü vj bülent candamarımsın biyografi dj biyografi
  3. Ankara yılbaşı programları 2010

Ankara yılbaşı programları 2010

ankara yılbaşı 2010 ankara yılbaşı programları yilbaşi programlari programları programı Yılbaşına sayılı günler kala birçok eğlence mekanı ve oteller programlarını hazırladılar.Eee yılbaşı diyince elbetteki özel birşeyler yapmak ve yılbaşını en iyi şekilde geçirmek isteyenlerde elbetteki o gün keseyi biraz daha açacaklar Ankara da oturan ve yılbaşı programları hakkında bilgi arıyorsanız...
  4. Vj Bülent Boşandı ve Şok Açıklamalarda Bulundu!

Vj Bülent Boşandı ve Şok Açıklamalarda Bulundu!

vj bülent evlendi vj bülent boşandı vj bülent, boşandı, şok açıklamaları, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların renkli yüzlerinden vj Bülent eşinden boşandı ve bir tv programına şok edici açıklamalarda bulundu. Açıklamaları şöyle; Bülent Çarıkçı "Karı-koca olmak fikri bana çok itici ve kötü geliyordu. Biz 2 iyi arkadaştık. Evdeki...
  5. Vj Bülent Neden Boşandı?

Vj Bülent Neden Boşandı?

vj bülent, bülent çarıkçı, neden boşandı hakkında detaylı bilgiler melekler Bülent Çarıkçı nam-ı değer Bülent Çarıkçı nezaman evlendi nezaman neden boşandı bende yeni öğrendim...Vj Bülent'in neden boşandığını anlattığı röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler... Bülent Çarıkçı "Karı-koca olmak fikri bana çok itici ve kötü geliyordu. Biz 2 iyi arkadaştık. Evdeki ufak-tefek...

Sayfayı Paylaş