gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ankarada Arapça kursuna gitmek isteyen bayanlara duyrulur.

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ev hanımlarına müjde! Ev hanımları için hafta içi Salı – Perşembe günlerinde 10:00 – 14:00 saatleri arasında yeni bir Arapça kursu başlatıyoruz. Tabii ki kursumuza belirtilen gün ve saatlerde müsait olabilen diğer bütün hanımlar da katılabilir. Yeni başlatacağımız grubumuzun hocası; Arapça uzmanı hanım bir hocamız olacak. Siz de hemen başvurmak için tıklayın!
    Arapça kurslarımız hakkında genel bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız;

Arapça | Liva Dil Kursu

Ek bilgi: Arapça birebir özel ders almak istiyorsanız eğer aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz;

Telefondan Bilgi Alınız : 0 535 075 10 87

Ankarada Arapça kursuna gitmek isteyen bayanlara duyrulur. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artık boşanmayı isteyen taraf genelde bayanlar oluyor!

artık boşanmayı isteyen taraf genelde bayanlar oluyor!

Edirne Barosu Başkanı Coşkun Mola, Edirne'de son iki yılda görülen boşanma davalarının yüzde 65'inin kadın tarafından açıldığını bildirdi. Mola, Edirne'de 2002 yılından önce boşanma davalarının genellikle erkekler tarafından açıldığını, ancak 2002 yılından sonrakanunlarla korunan kadının açtığı boşanma davasında artış olduğunu söyledi. Coşkun Mola, 2006 yılında Edirne'de açılan 398 boşanma...
  2. Kİlo Vermek İsteyen Bayanlarin Dİolaglari

Kİlo Vermek İsteyen Bayanlarin Dİolaglari

Pazartesi başlıyorum kızım rejime -bugun pazar ii düşün istersen -biliyoruz heralde ben haftaya pazartesiden bahsediyorum -Kasma istersen sen şişkoda güzelsin -yalancı yemin etsene... -ii be tamam -Sabah 1 dilim kepek ekmeği ve kibrit kutusu kadar peynir yedim -ben sadece içine limon sıkılmış sıcak su içtim -saatte öğlen oldu acıktım gibi -Hayrola kimi arıyorsun -ya bizim köşedeki pideciden...
  3. Şık Görünmek İsteyen Bayanlar İçin Kombinler

Şık Görünmek İsteyen Bayanlar İçin Kombinler

Biz bayanlar yeniliklere, değişikliklere açığızdır genellikle. Moda, giyim, aksesuar denildiği zaman akan sular durur bizim için...Beğeneceğini umduğumuz, şıklığa önem veren meleklerimiz için harika kombinler.
  4. İnternetten Para Kazanmak İsteyen Bayanlar Buraya

İnternetten Para Kazanmak İsteyen Bayanlar Buraya

para kazanmak isteyen bayanlar vipmescom vipmes vipmes nedir Merhaba Arkadaşlar Konumuz İnternetten Para Kazanmak Eminim birçok arkadaşımız evden para kazanmak istiyor yada kazandığı maaş yetmediği için ek gelir arayışı içine giriyorlar son zamanlarda karsımıza bolca çıkan reklamlarda yer alan konu şu internetten nasıl para kazanırım internetten para kazanılırmı evet kazanılır ama kımse hiç...
  5. arapça

arapça

acaba sitede müzekker kullanalırak farklı kelimeler verseniz mutlu olurum

Sayfayı Paylaş