gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ankara'da Belediye ve Dolmuş Ücretleri Zamlandı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ankara dolmuş fiyatları ankara dolmuş ücretleri fiyatları ücretleri Ankara'da toplu taşıma ücretlerine 15 Ekim'den geçerli olmak üzere zam yapıldı.
    ANKARAY, belediye ve dolmuş ücretleri 1.7 YTL oldu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, UKOME Genel Kurulu'nda alınan karar kapsamında, 15 Ekim Çarşamba gününden itibaren EGO otobüsleri, metro ve Ankaray'da çok binişli kartlarda tek biniş ücreti 1 YTL 20 YKr'den 1 YTL 40 YKr'ye, özel halk otobüsü bilet ücretleri de 1 YTL 50 YKr'den 1 YTL 70 YKr'ye çıkarıldı. Yeni tarifede indirimli otobüs biletlerinde ise herhangi bir artış yapılmadı. Ayrıca, minibüslerde en kısa mesafe 1 YTL 70 YKr, uzun mesafeler ise 2 YTL oldu. Açıklamada, zam kararının, Ankara Minibüsçüler Odası ile Özel Halk Otobüsçüleri Odasının talepleri üzerine alındığı belirtildi.

Öte yandan, zammın banliyö tren ücretlerine de yansıması bekleniyor. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nün (TCDD) de, Ankara başta olmak üzere banliyö taşımacılığı yaptığı yerlerde banliyö tren ücretlerine 200 Ykr. zam yapma hazırlığında olduğu öğrenildi. Ankara'da banliyö ücretleri halen 1 YTL 50 YKr olarak uygulanıyor.

hurriyet

Ankara'da Belediye ve Dolmuş Ücretleri Zamlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ücret

ücret

Bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek helal kazanca, dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya, Ücret tamahkarlığa, zillet ve üzüntüye delalet eder.Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek; bir hayır işleyeceğinize, birinden iş karşılığında ücret almaksa; kazancınızın düzeleceğine işarettir. Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek...
  2. Ankara'da bayram süresince belediye otobüsleri bedava

Ankara'da bayram süresince belediye otobüsleri bedava

karşıyaka mezarlığına nasıl gidilir ankara karşıyaka mezarlığına nasıl gidilir cebeci asri cebeci asri mezarlığı mezarlığı Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentlilerin Ramazan Bayramını rahat ve huzur içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, gereken önlemleri aldı. Belediye otobüsleri bayram süresince yine ücretsiz hizmet verirken, bütün birimler nöbetçi ekiplerle kesintisiz hizmet...
  3. Ankara'da ve İstanbul'da yaşanan doğalgaz faciası

Ankara'da ve İstanbul'da yaşanan doğalgaz faciası

Ankara'da ve İstanbul'da yaşanan doğalgaz faciası, vatandaşların kombi bakım taleplerini artırdı. Baymak Satış Sonrası Hizmet Müdürü Soner Gümüş, son günlerdeki doğalgaz facialarının ardında tüketicilerin kombi bakımı ile ilgili hassasiyetlerinin arttığını söyledi. Tüketicilerin yaşanan facia öncesinde yıllık kombi bakımı konusunda duyarsız kaldığını vurgulayan Gümüş, bir takım...
  4. İstanbul ve Ankara'da şaibe iddiaları

İstanbul ve Ankara'da şaibe iddiaları

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu, birçok bölgeden veri gelmediğini belirterek, "Endişeliyiz" diye konuştu. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de birçok bölgeden seçim verilerinin gelmediğini söyledi. Kılıçdaroğlu, endişeleri giderilmezse, seçim sonuçlarına itiraz edeceklerini de dile getirdi. Yüksek Seçim Kurulu daha önce yaptığı açıklamada, seçim...
  5. Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

ankarada kadın doğum uzmanları ankara daki kadın doğum hastaneleri ankara daki uzmanları hastaneleri ankarada en iyi hastanesi Selam arkadaşlar, Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.Bu hafta kontrole gitmem gerekiyor ama hangi doktora gideceğimi hangi hastanede doğum yapmak istediğimi henüz bilmiyorum.Araştırma yapıyorum.Ben Ankara'da yaşıyorum bu arada.Atatürk Eğitim ve Araştırma...

Sayfayı Paylaş