gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ankara'da çok 'şüpheli' afişler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ankara'da asılan "Gökçek gidecek, Sol gelecek" afişlerini kimin astırdığı belli değil.

CHP'li Karayalçın afişlerin "şüphelilere" ait olduğunu söyledi.
    CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, yaptığı açıklamada, Ankara’da bilboardlarda yazılan “Gökçek Gidecek Sol Gelecek” sloganının kendilerine ait olmadığını kaydederek bu sloganın “şüphelilere” ait olduğunu söyledi.

Karayalçın, “Böyle bir slogan tarafımızdan kullanılmamış ve böyle bir afiş tarafımızdan asılmamıştır. Tam tersine biz Ankara birlikteliği için yola çıktık ve bunu başardık. Konuyla ilgili tüm hukuki çalışmalar yapılacaktır. Bu ilan bizim tarafımızdan ya da bizi destekleyenler tarafından kullanılmamaktır. Bu slogan, seçimi kaybedeceğini anlayanlar tarafından kullanılmaktadır” dedi.

Karayalçın, konuyla ilgili daha geniş bir açıklamayı daha sonra yapacağını bildirdi.

Ankara'da çok 'şüpheli' afişler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Afişin Gelişimi

Afişin Gelişimi

afiş sanatı fahrettin sepetçioğlu yayalarla ilgili afiş yayalarla ilgili afişler sanatının gelişimi Basılı afiş mesajı iletmeyi temel olarak öz – biçim - estetik olgularını birleştirir. Öz içeriği gösteren, biçim içeriğin görsel betimlenmesini sağlayan estetik harekete geçirmeyi amaçlayan ve içeriği işlevle bütünleştiren bir olgudur. Her afiş doğaldır ki; yöneldiği alıcı - kitleye vermeyi...
  2. Şüpheli rüyalar

Şüpheli rüyalar

Bir rüya görüp de tabirinde tereddüt hasil oldugunu görmek, o rüyanin tabirini o günkü olaylar çerçevesinde yorumlamalidir. Bu rüyalar zamanina ve sekline göre rüya sahibinin diledigi sekille tabir olunur. Çünkü rüyalarin saglikli yorumlanmasi ancak onlarin açik ve seçik görülmesi ile mümkündür. Karisik ve belirsiz sekilde görülen rüyalar ya yorumlanmamali veya yukarida da söyledigimiz gibi....
  3. Afiş

Afiş

Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder.Rüyada afiş yapıştıran kişi, başkasının emeğinden pay alır. Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder
  4. Titanik afişleri

Titanik afişleri

titanik afiş titanik afişi titanic afiş
  5. Ankara'dan Merhaba

Ankara'dan Merhaba

Merhaba kızlar; Ben Ankara'dan Rüya. 29 yaşındayım, 10 aylık evliyim. Bir futbol kulübünde yöneticilik yapıyorum. Henüz çocuklular kervanına katılmadım. Belki bana bir hayır duanız vardır, varsa alırım:) Hepinize iyi günler iyi sohbetler dilerim.

Sayfayı Paylaş