gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Anne olmayı heyecanla bekleyen meleklerimiz için, Ankara'da doğum yapmış olan meleklerimizde, hangi hastaneleri tavsiye ettikleri hakkında bilgi almak istiyoruz. Hangi hastaneleri doğum için tavsiye edersiniz?

Neden?

Fiyatları nasıl ?

Tecrübelerimizi paylaşarak, etrafımıza faydalı olalım :tik:

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ankaranın en temiz en güzel hastanesii: etlik zübeyde hanım dogum evidir :D:d
    ben bızzat orda dogum yaptım devlet hastanesı ama cook güzeldi cok temizdı tualetlerı banyoları odaları cok temızdı tavsiye edıyorum mutlaka deneyın :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ankarada yaşayan gebe meleklerimize eminim faydası olacaktır mavi, sağolasın :kiss:

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tavsıye edıyorum ben cok memnun kaldım harıka bır hastane tedavı ıcın gıdıyosun o kadar genıs bır bahcesı varkı ohh halmıle halınle gıt gez dolas mıs gıbıı salıncagı var koltuklu olan cok guzel parkı var cok buyuk bır hastahane

- - - Updated - - -

tavsıye edıyorum ben cok memnun kaldım harıka bır hastane tedavı ıcın gıdıyosun o kadar genıs bır bahcesı varkı ohh halmıle halınle gıt gez dolas mıs gıbıı salıncagı var koltuklu olan cok guzel parkı var cok buyuk bır hastahane

5. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Ben 2010 da Ankara Medicana hastanesinde doğum yaptım. hastane mükemmeldi fakat önceden özel sağlık sigortası yapılmalı, çünkü çok pahalı. tahliller falan epey tutmuştu.
    doğumhane iyi, odalar tek kişilik otel gibi. ama dediğim gibi çok harcama gerektiriyor bilginize.

6. drag77

drag77 Forum Okuru

merhabalar konu ile ilgili cevap vermek istedim ankara medicana hastanesinde doğum eylemini gerçekleştrimek isteyen anne adayları gebelik ile ilgili herhangi bir bekleme süresi uygulanmadan hamileliğin kaçıncı haftasında olursa olsun sağlık sigortası yaptırabilmekte ve yapılan bu sigorta ile beraber rutin kontroller testler tahliller ve doğum eylemi sigorta tarafından karşılanmakta herhangi bir fark ücreti ödenmemekte..

Yönetimin notu: Link vererek ya da vermeden reklam yapmak yasaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Ekim 2013
  7. drag77

drag77 Forum Okuru

Ankara için Medicana ve Koru hastanesinde geçerli sağlık sigortası ile herhangi bir bekleme süresi uygulanmadan testlerinizi tahlilleriniz rutin kontrrollerinizi ve doğum eylemini gerçekleştirebilirsiniz ...........

Yönetimin notu: Link vererek ya da vermeden reklam yapmak yasaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Ekim 2013
Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

ankarada kadın doğum uzmanları ankara daki kadın doğum hastaneleri ankara daki uzmanları hastaneleri ankarada en iyi hastanesi Selam arkadaşlar, Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.Bu hafta kontrole gitmem gerekiyor ama hangi doktora gideceğimi hangi hastanede doğum yapmak istediğimi henüz bilmiyorum.Araştırma yapıyorum.Ben Ankara'da yaşıyorum bu arada.Atatürk Eğitim ve Araştırma...
  2. Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

slm kızlar ; Biliyorsunuz ki bebek için tedavi görüyorum ama kendi doktoruma gitmek istemiyorum yaşım genç kendiliğinden olur diye oyalayıp duruyor beni :tsk: bende başka doktora gitmeye karar verdim bir kaç doktora gittim ama memnun kalmadım hala da araştırıyorum istiyorum ki bir doktor olsun doğuma kadar hatta hep benim olsun ilgilensin benle istiyorum sizin bana önereceğiniz doktor ve...
  3. Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Merhaba Melekler. Ne zaman aklıma birşey takılsa cevabını burada buluyorum.Bu kez soruyu bizzat sormak istiyorum.Yeni gebe olduğumu öğrendim ve Ankarada yapıyorum.Burda tavsiye edebileceğiniz doğum için hastaneler hangileri ve özellikleri ? Siz nerde doğum yaptınız Ankarada, hizmetler fiyatlar nasıldı ?
  4. İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

Doğum yapmış olan Melekler, İstanbulda yaşayan ve doğum yapacak olan meleklerimize hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliklerinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar nasıl? Bildiklerimizi aktaralım, merak edenler de faydalansın :)
  5. İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de yaşayan ve anne olan meleklerimiz, doğu miçin hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliğinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar ne durumda? Bildiklerimizi paylaşalım, merak edenlere yardımcı olalım :D

Sayfayı Paylaş